Praca GLAZURNIK Żuromin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuromin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Profil działalności pracodawcy: usługi budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SAL LEKCYJNYCH, SAL SPORTOWYCH, TOALET, KORYTARZY SZKOLNYCH, GABINETÓW ADMINISTRACJI SZKOLNEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, PRACA W ZESPOLE, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

konserwator-robotnik konserwacji terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Suwałki (podlaskie)

REFERENT + ST FP - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, ppoż,- Zapoznanie sie z organziacją ZUS,- Zapoznaie sie z przepisami z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz realzaicja zadań w komórkach,- Zapoznanie sie z technikami pracy biurowej,- sporządzanie projektów pism,- prace przy porządkowaniu dokumentacji,- obsł. komputera (word,excel,aplikacje ZUS),
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Łódź (łódzkie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Garbatka-Letnisko (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych, opisywanie i ewidencja dokumentów biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kłobuck (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lipsko (mazowieckie)

POMOCNIK GLAZURNIKA - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie posiłów , sniadania, obiady- wydawanie posiów-zarządzanie stołówką
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gołuszowice (opolskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru, naprawa aut, dbanie o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Wiórek (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Usługi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Słupca (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 930 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Radziszewo (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Goleniów (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie produktów do sporządzanych potraw. Przygotowywanie potraw. Dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Pysznica (podkarpackie)

SPAWACZ/ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Rogówko (kujawsko-pomorskie)

DROBIARZ UBOJOWY - od 1 850 PLN

obsługa żołądkarki, klipsowanie, pakowanie, dzielenie drobiu, skubanie
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Mikstat (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA (58OP) - od 1 000 PLN

Analizowanie rysunków roboczych oraz ustalanie na ich podstawie zakresu robót, potrzebnych materiałów oraz rozwiązań konstrukcji ciesielskiej, ocenianie przydatności elementów drewnianych do wykonania konstrukcji ciesielskiej. Wykonywanie konstrukcji dachowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Otwock (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 750 PLN

księgowanie dokumentów, uzgadnianie kont, sprawdzanie poprawności rejestrów księgowych, rozliczanie kas
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Lubaczów (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 530 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Poznań (lubelskie)

PRACOWNIK NIEWYKWALIFIKOWANY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, pielęgnacja zieleni, obcinanie odrostów drzew, utrzymanie w czystości dróg parkowych i chodników
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 3 491,98 PLN

realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych przez poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej, prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych tj. przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, analiza złożonych aplikacji, prowadzenie selekcji kandydatów oraz prowadzenie wstępnych wywaidów z kandydatami, koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników tymczasowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Świebodzin (lubuskie)

KOSMETYCZKA/MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększajacej, wykonywanie zabiegów manicure, pedicure, udzielanie porad kosmetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 15 PLN

wykończenia,remonty,montaż stolarki
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Facimiech (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Obsługa klienta w zakresie sprzedaży paliw, aktywna sprzedaż, uzupełnianie towaru, przyjmowanie dostaw, udział w szkoleniach
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Praszka (opolskie)

PRACOWNIK LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH - od 1 850 PLN

przygotowanie maszyn do pracy, obsługiwanie i nadzorowanie maszyny zalewowej, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, prace pomocnicze przy linii produk.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Niewiadów (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stare Siekluki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - od 1 750 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Kraśnik (lubelskie)