Praca GLAZURNIK Lubin F.H.U. JAN OŻLAŃSKI

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska (prace na terenie KGHM- Lubin)

Data publikacji: 2016-05-24

Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Pracodawca: F.H.U. JAN OŻLAŃSKI

Miejsce pracy:
59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: co najmniej 2 lata doświadczenia w zawodzie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: F.H.U. JAN OŻLAŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik