Praca FRYZJER Miastko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: wg umowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miastko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 14.10.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

rozładunek i załadunek, przyjęcie komponentów, wyrobów i opakowań, dostarczanie materiału na produkcję oraz odbiór z Działu Produkcji, pomoc przy pracach magazynowych magazynierowi
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kowanowo (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 800 PLN

Spawanie różnego rodzaju oprzyrządowań technologicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Krosno (podkarpackie)

SPRZĄTACZ BIUROWY K/M - od 1 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT ANALITYKA FINANSOWEGO - od 4 500 PLN

zarządzanie skrzynką mailową Zespołu Finansowego,bieżące wsparcie Zespołu Finansowego (fakturowanie, kontrola należności, windykacja, analiza cenowa),•sporządzanie zestawień, raportów, analiz na potrzeby Zespołu Finansowego,zapewnianie sprawnego przepływu informacji oraz poprawnej komunikacji wewnętrznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, promocja, przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Wolbrom (małopolskie)

REFERENT DS. TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

drobn prace konserwatorskie, pomoc administratora budynku, godz. pracy 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

Sprzedawcy w branży przemysłowej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wymiana i wulkanizacja opon, bieżace naprawy samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2014-05-30 - Posada Górna (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu.Przygotowanie wyrobu gotowego kebabu, obróbka mięsa opiekanego, układanie kababu tureckiego, tworzenie kompozycji, receptury kebabu, obróbka surowca mięsnego do produkcji kebabu. Kuchnia turecka
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Zduny (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wisła (śląskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ruda Śląska (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

WYKŁADOWCA - od 1 300 PLN

Prowadzenie wykładów na temat kultury i sztuki rosyjskiej i ukraińskiej dla obywateli Polski, Ukrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO, ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO - od 2 500 PLN

prowadzenie zajęć językowych: hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Opole (opolskie)

KONSULTANT MEDYCZNY DPC ALG - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów medycznych
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Wągrowiec (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

przygotowywanie stanowiska pracy, obsługa podnośnika, posługiwanie się maszyną do montazu i demontażu opon,
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Wałcz (zachodniopomorskie)

- przygotowanie stanowiska pracy- przyjmowanie dostaw towarów- metkowanie towaru, sprawdzanie terminów ważności- organizowanie zaopatrzenia - obsługa kasy fiskalnej- bezpośrednia obsługa klienta- sporządzanie raportów kasowych i rozliczanie gotówki- sporządzanie remanentów- srzątanie sal sprzedażowych i pomieszcze
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rożnowice (małopolskie)

SPAWACZ ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie operacji spawania różnymi technikami, za pomocą urządzeń spawalniczych wyposażonych w uchwyt prowadzonych ręcznie i butle z gazami technicznymi ( osłonowymi)lub palnika acetylenowo-tlenowego z utrzymaniem optymalnych parametrów spawania, wykonywanie operacji lutowania miękkiego i twardego, lutospawania i lutowania twardych metali kolorowych za pomocą kolby lutowniczej lub palnika acetylenowo-tlenowego,wykonywanie operacji przecinania palnikiem gazowym, łukiem elektrycznym, metodą plazmową lub laserową z zastosowaniem różnych technik, przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania , zgrzewania, lutowania i przecinania przez czyszczenie i ukosowanie krawędzi, ustalanie wzajemnego położenia częściczy odpowiednie zamocowanie i oznaczenie miejsca przecięcia, obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, zgrzewania, lutowania i przecinania, posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego, wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień według dokumentacji technicznej, organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii,
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Janków Przygodzki (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - od 2 000 PLN

Grabienie terenów zielonych, porządkowanie parkingów , chodników, przycinanie żywopłotów oraz drzewostanu
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Mirsk (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Kompletowanie dokumentów księgowych, prowadzenie raportów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KIEROWCA - PRACOWNIK FIZYCZNY (REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż.) - od 1 900 PLN

Kierowca kat.C oraz pracownik fizyczny ( rozładunek i załadunek )
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Będzinko (zachodniopomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

obsługa piły formatowej, prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Grabonóg (wielkopolskie)

sprzedaż zza lady
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Redagowanie korespondencji i innych pism wychodzących, pomoc w obsłudze interesantów, pomoc przy archiwizacji dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Wieliszew (mazowieckie)