Praca FRYZJER Słupca kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Farbowanie włosów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

CZYNNOŚCI BIUROWE - od 537,7 PLN

OBSŁUGA BIURA, PODPISYWANIE DOKUMENTÓW, TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW, TWORZENIE RAPORTÓW W MS EXCEL;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PREFEROWANE ZARZĄDZANIE, OBSŁUGA PROGRAMU RCP ORAZ URZĄDZEŃ BIUROWYCH, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SNITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE W ADMINISTARCJI, PRACY BIUROWEJ, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ J.ROSYJSKIEGO I J.UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI OPERATORZY INNYCH MASZYN-BRYKIECIARKA - od 1 850 PLN

brykietowanie rozdrobnionej trzciny
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Podlesie (śląskie)

SPRZEDAWCA/FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

Sprzedaż, fakturownaie i ptzyjęcie dostaw, ekspozycja towaru w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

przewóz towarów na terenie Polski i UE, kontakty z tureckimi kontrahentami, współpraca z pracodawcą pochodzenia tureckiego
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tarczyn (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Krzeszowice (małopolskie)

1889U - KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI LODOWISKA - od 2 000 PLN

Obsługa lodowiska: sprzedaż biletów, wypożyczanie sprzętu, obsługa odśnieżarki, konserwacja sprzętu do obsługi lodowiska.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Majdan Królewski (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Sielpia Wielka (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

porcjowanie i wydawanie posiłków, dbałość o kuchnię
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Żuromin (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 1 850 PLN

Przygotowanie powierzchni do lakierowania i polerowania.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów, obsługa kasy fiskalnej, comiesięczna inwentaryzacja
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Głowno (łódzkie)

SORTOWACZ - SKŁADACZ TKANIN - od 1 750 PLN

pakowanie i składanie tkanin
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

przewóz ładunku, załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ 5 - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Paczyna (śląskie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - od 1 850 PLN

Odbiór odpadów komunalnych w terenie. Sortowanie odpadów na poszczególne frakcje. Obsługa prasy do odpadów komunalnych. Kierowanie samochodem.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tyszowce (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

pomoc kuchenna dla szefa kuchni w restauracji
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Sanok (podkarpackie)

KONSERWATOR - od 16 PLN

Prace naprawcze, dbanie o prawidłowy stan techniczny budynków, prace porządkowe w okilicy obiektu, rozpoznawianie i usuwanie usterek.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Sopot (pomorskie)

MURARZ - od 1 750 PLN

prace budowlane( praca- teren całego kraju)
kontakt przez PUP - 2015-10-30 - Lidzbark (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

pomoc nauczycielowi przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Barlinek (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa komputera, skanera, kodów EAN, drukarki etykiet oraz terminala kart płatniczych, profesjonalna obsługa klienta oraz finalizacja zakupu (sprzedaż towaru, wystawienie paragonu/faktury, korekty dokkumentów), zamawianie towaru, przyjmowanie oraz ekspozycja, reklamacje oraz zwrot towaru, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Rawicz (wielkopolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Płońsk (mazowieckie)

POŚREDNIK PRACY - 997,4 PLN

według programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Lublin (lubelskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie ciepłych posiłków oraz ich wydawanie, zmywanie naczyń
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sandomierz (świętokrzyskie)

RPO POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

obieranie warzyw i owoców, pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pysznica (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed