Praca FRYZJER MĘSKI Tarczyn FRYZJER MESKI JOANNA STĘPIEŃ

Stanowisko: FRYZJER MĘSKI

Wynagrodzenie: od 1 500 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie męskie

Data publikacji: 2016-05-11

Lokalizacja: Tarczyn (mazowieckie)

Pracodawca: FRYZJER MESKI JOANNA STĘPIEŃ

KOMORNICKA 5, 05-555 Tarczyn, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarczyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarczyn

Zawód: fryzjer męski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer męski

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Dyplom czeladnika

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: FRYZJER MESKI JOANNA STĘPIEŃ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Tarczyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarczyn

Ulica pracodawcy: KOMORNICKA

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer męski