Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Częstochowa Studio Fryzur PATI Rafał Chwastek

Starzyńskiego 2 lok. 76, 42-224 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów na stanowisku fryzjer.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wyształcenei zasadnicze zawodowe kierunkowe: fryzjerstwo lub osoba po kursach fryzjerskich, miła aparycja.

Nazwa pracodawcy: Studio Fryzur PATI Rafał Chwastek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Starzyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 2 lok. 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI - od 12,03 PLN

Kontrola jakości wyrobów przemysłowych, posługiwanie się suwmiarkąm mikrometrem.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Częstochowa (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-03-19 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Ropczyce (podkarpackie)

strzyżenie, mycie, modelowanie, farbowanie włosów
Jaroszewska-Janiak Monika CENTER SUN - 2016-03-30 - Ornontowice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

Specjalista do spraw kadr
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 750 PLN

samodzielne stanowisko
FRYZJERSTWO DAMSKO - MĘSKIE Marzena Rudzińska - 2015-12-03 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 3 000 PLN

Wydawanie towarów z magazynu, prowadzenie dokumentacji, wydzielanie i oznakowanie obszarów magazynowych. Magazyny AGD, szkło, plastik
RAVI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-30 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier-wykładanie towarów , układanie, wydawanie klientom oraz prace porządkowe miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 12,3 PLN

Przygotowywanie gleby,paczkowanie, segregowanie, przewóz kwiatów oraz inne prace związane z produkcją, sprzedażą i transportem kwiatów.
FHU KWIACIARNIA "FANTAZJA" ADAM GROBELAK - 2016-09-05 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

przygotowywanie urządzeń do pracy, obsługa wtryskarek oraz urządzeń pomocniczych, kontrola elementów wtryskowych, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 914 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich. Wymagania: szkoła lub kurs zawodowy. Dokumenty wymagane przez Pracodawcę w trakcie rekrutacji: świadectwo ukończenia szkoły/kursu, CV ze zdjęciem. Forma kontaktu z Pracodawcą: osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym, telefonicznie w godz. 9-20, przez e-mail: salon (at) studio-urody.com.pl
LOGOS S.C. - 2016-05-13 - Rumia (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w zakresie pielęgnacji włosów, strzyżenie damskie, męskie, stylizacja włosów, koloryzacja, fryzury fantazyjne, trwała ondulacja, możliwe douczenie zawodu.
Zakład Fryzjerski Marianna Wojtyńska - 2016-07-20 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, koloryzacja, upięcia ślubne, upięcia okolicznościowe, trwała ondulacja, trwała ziołowa.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

SUWNICOWY - od 2 240 PLN

Załadunek wagonów, samochodów, odbiór blach z produkcji.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Częstochowa (śląskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - 997,4 PLN

Kosztorysant budowlany-sporządzanie kalkulacji, wycen i kosztorysów ma roboty instalacyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Częstochowa (śląskie)

ZGRZEWACZ/OKUWACZ - od 1 750 PLN

Zgrzewanie gorącym powietrzem plandek samochodowycy i okuwanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

Technik archiwista
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI W NIEMCZECH ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO - 18,31 - 20,34 PLN

liczenie towaruobsługa urządzeń do skanowaniapełnienie roli tłumacza podczas pobytu
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Częstochowa (śląskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 200 PLN

Sprawowanie opieki paliatywnej i długoterminowej - sprawowanie opieki w domu pacjenta - 8 godzin.
NZOZ Siloe Tomasz Załęcki - 2016-04-29 - Częstochowa (śląskie)

MURARZ - od 13 PLN

Podstawowe prace: murowanie. Prace w większości na zewnątrz budynku typu: zakłady pracy, bloki, kościoły. Praca na terenie Częstochowy.
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "Romański" - 2015-12-14 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

PRACA W SALONIE FRYZJERSKIM DAMSKO-MĘSKIM
FRYZJERSTWO DAMSKO - MĘSKIE JOANNA KOZERSKA - 2017-02-06 - Polkowice (dolnośląskie)

FRYZJER DAMSKO- MĘSKI - do 1 750 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe mile widziane; dwie zmiany; miejsce pracy; Gliwice
Zakład Fryzjerski BARBARA KUCZERA - 2015-12-03 - Gliwice (śląskie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

Toczenie elementów metalowych i z tworzyw sztucznych, znajomość zasad obsługi maszyn i urządzeń, znajomość przechowywania tworzyw sztucznych, gumy i metali, umiejętność czytania i wykonywania rysunków technicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

SZWACZKA-KALETNIK - od 1 000 PLN

Szycie torebek z różnych materiałów sztucznych i naturalnych. Możliwość przyuczenia do pracy w stosunku do osób, które mają umiejętności obsługi maszyn szwalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie posadzek,tynkowanie,betonowanie,wykonywanie deskowań
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Częstochowa (śląskie)

PEDAGOG - od 1 850 PLN

-prowadzenie zajęć ruchowych grupowychi i indywidualnych z wykorzystaniem rytmiki i muzyki - prace z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Częstochowie - 2016-09-01 - Częstochowa (śląskie)