Praca FRYZJER Mińsk Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 21.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Sulechów (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowywanie ofert sprzedaży, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, obsługa krajalnicy i metkownicy, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Sulejów (łódzkie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie kierunkowe; prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, dobra znajomość jęz. angielskiego; zakres obowiązków: skaling, piaskowanie, fluoryzacja, lakowanie, lakierowanie; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gliwice (śląskie)

Zgodny z programem stażu.Miejsce odbywania stażu: Firma Handlowa "AKCENT" Elżbieta Kopczyńska Plac Jana Pawła II 17, 87-200 Wąbrzeźno
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

dostarczanie towarów do klienta, zbieranie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 3 000 PLN

Obsługa sekretariatu w sprawach praktyk zawodowych, kontakt z pracodawcami, obsługa studentów w dziekanacie.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gdańsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 6 400 PLN

Do obowiązków pracownika należeć będzie obsługa klientów z rynków wschodnich (Rosja, Ukraina) polegająca na sprzedaży usług firmy, reprezentacja firmy na rynku i w kontaktach z klientami, monitorowanie rynku, opieka nad klientami podczas ich pobytu w Polsce.Jedna zmiana, umowa na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wrocław (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

BRUKARZ - od 3 500 PLN

układanie obrzeży, krawężników, układanie kostki brukowej, granitowej, niwelacja terenu, profilowanie terenu
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

OPERATOR MASZYN GASTRONOMICZNYCH - do 2 000 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Klembów (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 2 000 PLN

pomoc przy usuwaniu usterek oraz napraw maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Mizerka (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Sanok (podkarpackie)

Przyjmowanie dostaw towaru,obsługa urządzeń sklepowych, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego,obsługa klientów, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gorlice (małopolskie)

A. Część teoretyczna:1.Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2.Zapoznanie się z procedurą sprzedaży w sklepie.3.Zapoznanie się z obsługą kasy fiskalnej oraz sklepu internetowego. B. Rodzaj wykonywanych zajęć:1.Obsługa klientów.2.Przygotowanie stanowiska pracy.3.Obsługa kasy fiskalnej oraz sklepu internetowego.4.Odbiór towaru i jego ekspozycja.5.Przygotowywanie paczek do wysyłki.6.Zamawianie i metkowanie towaru.7.Zmiana witryny.8.Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wadowice (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENTKA DS. INWESTYCJI DEWELOPERSKICH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami BHP oraz przepisami przeciwpożarowymi.2. Zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy i stanowiskiem pracy.3. Przygotowywanie i uczestniczenie w naradach, zebraniach i spotkaniach z kontrahentami jednostki organizacyjnej oraz sporządzanie protokołów ze spotkań.4. Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych, redagowanie pism i prowadzenie korespondencji.5. Organizowanie pracy biura.6. Archiwizacja dokumentów i akt spraw jednostki.7. Obsługa klientów zainteresowanych kupnem i wynajmem lokali mieszkalnych i użytkowych.8. Prowadzenie zbioru informacji o inwestycjach.9. Współpraca z zespołem pracowników.10. Przestrzeganie zasad wewnętrznego ładu i porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kartuzy (pomorskie)

FAKTURZYSTA (J. ANGIELSKI) - od 3 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

znajomość zasad żywienia i dietetyki, przygotowanie potraw zgidnie z menu, dbanie o jakość wydawanych dań (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bełchatów (łódzkie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR MASZYN DRUKARSKICH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Sierpc (mazowieckie)

MONTER URZĄDZEŃ GSM - od 1 850 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wymagane badania wysokościowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

mycie okien, sanitariatów, klatek schodowych, zamiatanie placu, chodników, plewienie, podlewanie , sadzenie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Kraków (małopolskie)

STYLISTA FRYZUR - od 1 850 PLN

strzyżenie, czesanie i układanie fryzur,
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 600 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

praca z dokumentacją biura, redagowanie pism, obsługa interesantów, współpraca z radcą prawnym.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Tarnowskie Góry (śląskie)

INŻYNIER BUDOWY - 997,4 PLN

nadzór nad pracownikami podwykonawców i sił własnych, sporządzanie kosztorysów i ofert przetargowych
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Łobaczew Duży (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Sprzedaż wyrobów tekstylnych, dbanie o estetykę sklepu, przyjmowanie i sprawdzanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - TOKARZ - od 2 000 PLN

obróbka metalu
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI SYRYJSKIEJ - od 12 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI SYRYJSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI SYRYJSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, 4 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)