Praca FRYZJER Raciborowice Górne kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Data publikacji: 2016-03-03

Lokalizacja: Raciborowice Górne (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Raciborowice Górne, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Raciborowice Górne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bolesławiecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 900 PLN

prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych w przedszkolu z dziecmi w wieku 3-6 lat
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Legnica (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

mechanik - auta osobowe i dostawcze
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Białystok (podlaskie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Sierpc (mazowieckie)

TESTER - do 7 368 PLN

- Tworzenie wzorów, przypadków testowych i danych testowych, - Przeprowadzenie testów zgodnie z określonymi procedurami, - Przygotowywanie raportów związnych z testowaniem
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 950 PLN

Pracownik socjalny
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wolsztyn (wielkopolskie)

SZLIFIERZ ( 259 S REZ.) - 997,4 PLN

oferta w ramach stażu ze środków Rezerwy MRPiPS - art.49: obróbka detali poprzez szlifowanie i usuwanie zewętrznych i wewnętrznych badlewek odlewów aluminiowych i znakowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Otwock (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DO ZBIORU JABŁEK - od 1 850 PLN

zbiór jabłek i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Raczyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Sprzedaż detaliczna.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Układanie towaru.4. Metkowanie towaru.5. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Łęczyca (łódzkie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

dof.wyn.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Lublin (lubelskie)

ORACLE DEVELOPER/PROGRAMISTA ORACLE - do 15 545 PLN

Rozwiązywanie zadań w modelowaniu danych. Dostarczanie rozwiązań Oracle. Monitorowanie bazy danych. Identyfikacja i rozwiązanie incydentów systemowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia, biegła znajomość języka rosyjskiego oraz ukraińskiego, biegła znajomość pakietu Ms Office
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Siejew (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 100 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Ukrainy, monitorowanie bieżącego rynku ukraińskiego. Praca na pełny etat.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Pruszków (mazowieckie)

mycie, strzyżenie, modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów keratynowych, trwałej ondulacji a także sombre oraz balejaż
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Pruszków (mazowieckie)

KUCHARZ-PIZZERMAN - od 1 850 PLN

wyrób pizzy innych dań podawanych w lokalu
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wieluń (łódzkie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 1 850 PLN

Kuchnia orientalan + utrzymywanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc przy kompletowaniu dokumentów, przy tworzeniu pism, analiz i sprawozdań, obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów, kero, skaner, fax itp
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Sosnowiec (śląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH, CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH(NR 6422) - od 2 000 PLN

• monitorowanie stanu zdrowia podopiecznego• toaleta ciała podopiecznego, zmiana bielizny osobistej i pościelowej, utrzymanie jej w czystości, pomoc w zaspokojeniu potrzeb fizjologicznych• podawanie leków, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych• zapobieganie odleżynom i stanom zapalnym skóry• przygotowanie posiłków z uwzględnieniem diety chorego• utrzymanie pomieszczeń chorego w czystości• wspieranie psychiczno-pedagogiczne, edukacyjno-terapeutyczne, podtrzymywanie indywidualnych zainteresowań chorego• pomoc w czynnościach domowych takich jak: pranie, sprzątanie, odkurzanie, robienie zakupów, płaceniu rachunków• pomoc w sprawach urzędowych (ZUS, NFZ, Urząd Skarbowy, bank, poczta)• towarzyszenie podczas wizyt lekarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Przygotowanie surówek i sałatek, past , mięsa do gyrosa -pomoc w przygotowywaniu wyżej wymienionych rzeczy i utrzymanie porządku na miejscu pracy. Umowa o pracę na czas określony. Praca jednozmianowa: 9:00-21:00. (dwa dni pracy, dwa dni wolne). Oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 16 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 925 PLN

Sprawdzanie poprawnosci dokumentów handlowych przychodzących i wychodzących. Kontrola zgodności: cennika, zamówienia, PZ i faktury. Przestrzeganie terminów sporządzania dokumentów. Uzgadnianie cen z Kierownikami działów. Praca na kasie. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zamość (lubelskie)