Praca FREZER OBRABIAREK KONWENCJONALNYCH K/M Ząbki Pemes Produkcja Kochanowski i Wspólnicy Sp. J

Drewnicka 5, 05-091 Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER OBRABIAREK KONWENCJONALNYCH K/M

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbki

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 11.01.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, specjalność obróbka skrawanie; 3-5 lat doświadczenia; znajomość rysunku technicznego. Zakres obowiązków: obsługa obrabiarek konwencjonalnych wg posiadanych umiejętności - tokarka, frezarka, szlifierka.Kontakt osobisty, telefoniczny: 502 387 942 lub emailowy: sebastian.kochanowski (at) pemes.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Pemes Produkcja Kochanowski i Wspólnicy Sp. J

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Ząbki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbki

Ulica pracodawcy: Drewnicka

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015