Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Czarnoborsko kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Asystent nauczyciela w szkole

Data publikacji: 2016-02-22

Lokalizacja: Czarnoborsko (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Czarnoborsko, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarnoborsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: górowski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Poznańska 4, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: górowski

Gmina pracodawcy: Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góra

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Szkoły podstawowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy