Praca ELEKTRYK Olszewo-Borki kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-01-22

Lokalizacja: Olszewo-Borki (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Olszewo-Borki, powiat: ostrołęcki, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olszewo-Borki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrołęcki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 07.02.2017

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

11-go Listopada 68, 07-410 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m . Ostrołęka

Gmina pracodawcy: Ostrołęka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrołęka

Ulica pracodawcy: 11-go Listopada

Numer budynku pracodawcy: 68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*