Praca ELEKTRYK(NR 9388) Bydgoszcz Zakład Mechaniczny " SKRAW-MECH " Sp. z o.o.

Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych, wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń, współpraca z pozostałymi działami firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 154 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK(NR 9388)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 154 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane min. zawodowe wykształcenie, doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1kV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, mile widziane uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic i żurawi

Nazwa pracodawcy: Zakład Mechaniczny " SKRAW-MECH " Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv należy przesłać na adres e-mailowy: rekrutacja (at) skraw-mech.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Adres strony pracodawcy: http://www.skraw-mech.com.pl/

Ulica pracodawcy: Zygmunta Augusta

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.12.2015