Praca ELEKTRYK Michałów-Reginów Xella Polska Sp. z o.o.

Warszawska 106, 05-119 Michałów-Reginów, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych, usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych, analizowanie przyczyn usterek, prace remontowo- konserwacyjne instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Michałów-Reginów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wieliszew

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość układów sterowania, umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 15kV

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Xella Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów budowlanych z betonu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.12.2015