Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Ostrów Mazowiecka Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Województwo: mazowieckie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Mieczkowskiego 16 - Galeria TEK

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-03

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

MANAGER GALERII "OSTROVIA" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM - od 4 000 PLN

wieloletnie doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym w branży tekstylnej lub managerskiej w branży nieruchomości,duże zainteresowanie marketingiem, chęć do podejmowania wyzwań i przejmowania odpowiedzialności. Niestandardowy sposób myślenia, umiejętność przekonywania i wyjątkowy talent organizacyjny, warunkiem jest ukończona szkoła wyższa, jak również dobra znajomość języka niemieckiego a także duża elastyczność i mobilność w obszarze międzynarodowymŚcieżka kształcenia : w ramach wewnętrznego kształcenia: 6 miesięcy w centrali firmy w Niemczech, a następnie w Centrum, w Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim - w trzystopniowym procesie przygotujemy Panią/Pana do zadań managera centrum handlowego ze sklepami z branży handlu detalicznego w liczbie do 150. Jako manager centrum (k/m) przejmie Pani/Pan zadania z zakresu reklamy i marketingu, materiałów prasowych, PR, opieki nad najemcami, przeprowadzania imprez.Oferujemy: 6-miesięczny trening w dynamicznym i międzynarodowym zespole w Niemczech w celu przejęcia zadań, wynagrodzenie odpowiednie do świadczeń oraz systematyczne dalsze szkolenia ,nowocześnie wyposażone biuro ,możliwość zakwaterowania w trakcie wdrożenia w Niemczech
ARCOS FM PL "SALLER POLBAU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-01-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ZDOBNIK/ZDOBNICZKA PORCELANY - od 1 850 PLN

zdolności manualne, praca polega na nakładaniu kalki na porcelanę, mile widziane osoby, które wykonywały kartki okolicznościowe;po okresie 3 miesięcy stawka wynagrodzenia zostanie podwyższona
PPH WAZA s.c. - 2016-04-12 - Wysocko Małe (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

wyksz. średnie, doświadczenie na ww stanowisku, prawo jazdy kat. B (bus), sprzedaż zabawek;wynagrodzenie+prowizja
DELTA TRADE Małgorzata i Krzysztof Czaja s.j. - 2016-08-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wyksz. wyższe, doświadczenie w zawodzie,, profil II
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Kłobuck (śląskie)

ŚLUSARZ - 1 850 - 2 800 PLN

Obróbka elementów przyrządów, detali do zleceń produkcyjnych,.
HALFEN PRODUKCJA Sp. z o.o. - 2016-10-18 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Komorowo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

mile widziane doświadczenie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "JAŚMIN" - 2016-12-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, układanie towaru, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

sortowanie odpadów
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-11-21 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, mile widziane doświadczenie, osoba zarejestrowana w PUP, dp 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Specjalista ds. sprzedaży usług i kredytów - -

Media Expert udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2017-02-13 - Gdańsk (Auchan) ()

Sprzedawca e-commere - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klienta, prezentację oferty i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-05-24 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - KAT. B - 3 000 - 4 000 PLN

wykształcenie min. średnie,doświadczenie w transporcie międzynarodowym,j. angielski w stopniu komunikatywnym,zmianowość 3/1
FPHU GRAŻKA Karol Czarnota - 2016-02-05 - Karski (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-03-16 - Słupsk (pomorskie)

Kierownik Salonu Sprzedaży - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-02-13 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - przygotowanie towaru do sprzedaży, sprawna i fachowa obsługa klienta, zamawianie towaru, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dostarczonego asortymentu pod względem ilości i jakości, cierpliwość, umiejętność słuchania klienta, utrzymanie czystości na stanowisku i w obrębie, eksonowanie towaru oraz inwentaryzacja okresowa, inkasowanie należności, przyjmowanie zwrotów
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Odolanów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-30 - Chełm (lubelskie)

REFERENT / SPECJALISTA DS. KALKULACJI - od 2 500 PLN

Opracowywanie ofert i zleceń produkcyjnych pod kątem cenowym, komunikacja na poziomie "klient-produkcja" w celu sporządzenia wycen, wykonywanie innych zadań związanych z wyceną produktów.
HALFEN PRODUKCJA Sp. z o.o. - 2017-02-01 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

staż- wyszukiwanie zamówień publicznych, przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o zamówienia publiczne, kompletowanie dokumentacji powykonawczej, sprawdzanie poprawności dokumentacji nadesłanej przez podwykonawców lub współwykonawców robó, kompletowanie dokumentacji firmowej, obsługa urządzeń biurowych, inne prace związane z obsługą biurową firmy,Komputer: ilość godzin 8
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-01-18 - Białystok (podlaskie)

HANDLOWIEC -SERWISANT - od 1 850 PLN

sprzedaż obwoźna i stacjonarna, serwis rowerów, jazda samochodem bus
F.H.U. "CZAREK" Kazimierz Czarkowski - 2016-04-14 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-05 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane doświadczenie, uprawnienia na wózek widłowy, obsługa komputerawynagrodzenie 1850 pln brutto + premia
ZMK Delikates - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

wykonywanie elementów do placów zabaw
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zawisty Nadbużne (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-03-04 - Ropczyce (podkarpackie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

Media Expert - 2016-01-07 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (BUS) - od 1 850 PLN

transport międzynarodowywykształcenie bez znaczeniaprawo jazdy kat. Buprawnienia
Piotr Frencel FP TRANS - 2016-10-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

FREZER - od 14 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie techniczne, min. 2 lata doświadczenia w zawodzie, znajomość rysunku technicznego, znajomość podstawowych urządzeń pomiarowych, mile widziana umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie (frezarek)
KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)