Praca DORADCA DS. ADMINISTRACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. ADMINISTRACJI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MISTRZ TKACKI - od 2 500 PLN

kontrola procesu produkcyjnego
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Pabianice (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

pomoc przy samochodach ciężarowych - naprawa, sprzątanie warsztatu, mycie samochodów ciężarowych i inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rzeczyca (lubelskie)

ASYSTENT BIURA + ST REZERWA - 997,4 PLN

- obsł. korespondencji, e-mailu,- wprowadzanie danych do komp.,- porządkowanie i uzupełnianie dokumentacji,- tworzenie raportów,- przygot. danych i dokuemntów jako wsparcie dla sprzedaży ubezpieczeń.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

prace przy mechanice i wulkanizacji
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dzietrzkowice (łódzkie)

POMOC KOSMETYCZKI - 997,4 PLN

Pomoc przy wykonywaniu usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Góra (dolnośląskie)

OPERATOR WAGI PRZEMYSŁOWEJ - od 16 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

przygotowanie produktu gotowego celem jego nalania oraz przekazania dalej do automatu celem zamknięcia opakowania
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kamienica Polska (śląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KASJER/KA-SPRZEDAWCA - od 3 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta hurtowego i indywidualnego oraz praca na magazynie.
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Michałowice (małopolskie)

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kotowice (lubuskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

Sortowanie na zakładzie produkcyjnym.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Częstochowa (śląskie)

Sprzedaż detaliczna
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - od 16 PLN

Prace naprawcze, dbanie o prawidłowy stan techniczny budynków, prace porządkowe w okilicy obiektu, rozpoznawianie i usuwanie usterek.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Sopot (pomorskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 6 000 PLN

Tworzenie aplikacji dla klientów międzynarodowych, udział w projektach międzynarodowych, kontakt z klientami z Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Ukrainy - programowanie w wybranym języku programowania;- opracowuje zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania;- tworzenie aplikacji w danym języku programowania, o różnym zastosowaniu i z uwzględnieniem wymagań organizacyjnych, finansowych i technicznych;- testowanie aplikacji i usuwanie błędów;- implementowanie testów jednostkowych;- wdrażanie zaprojektowanych aplikacji i obsługiwanie zgłoszeń dotyczących błędów aplikacji;- podejmowanie działań na rzecz rozwoju danej aplikacji;- aktywne współuczestniczenie w procesie tworzenia oprogramowania poprzez udział w spotkaniach konsultacyjnych zespołu projektowego dotyczący architektury oraz używanych technologii.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 200 PLN

prowadzenie i administrowanie stroną internetową Starostwa powiatowego w Garwolinie. Promowanie potencjału gospodarczego i turystycznego.opracowywanie i rozpowszechnianie materiałów promocyjno informacyjnych o Powiecie Garwolińskim
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Garwolin (mazowieckie)

SZLIFIERZ KAMIENI SZLACHETNYCH I OZDOBNYCH - od 2 300 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe; doświadczenie zawodowe minimum 5 lat na ww. stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: obróbka kamieni szlachetnych i półszlachetnych ręczna oraz przy użyciu odpowiednich urządzeń mechanicznych dla celów jublilirskich i przemysłowych, nadanie im potrzebnej wielkości, kształtu, rodzaju szlifu i gładkości. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Lublin (lubelskie)

ORGANIZATOR USŁUG KATERINGOWYCH - do 1 850 PLN

obsługa cateringu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KONTROLER BILETÓW - od 1 850 PLN

Kontroler biletów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA/KOORDYNATOR - od 1 850 PLN

rzewóz pracowników i zleceniobiorców na poszczególne projekty, koordynacja i komunikacja z pracownikami z Ukrainy i Rosji.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Stryków (łódzkie)

KASJER W ZAKŁADZIE PRACY (Z,N) - do 1 850 PLN

Kasjer w zakładzie pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Pajęczno (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zielona Góra (lubuskie)

obsługa klienta, obsługa kasy, utrzymanie porządku, dbałość o produkty
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - do 950 PLN

Pranie tekstyliów przy pomocy urządzeń pralniczych, prasowanie. Miejsce pracy: WrocławKontakt z pracodawcą telefoniczny .Oferta w sali B
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Praca w zawodzie kucharza w bistro akademickim
FUNDACJA ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA "KRAKUS" - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

sprzedaż bezpośrednia, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gacki (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa biura, przyjmowanie i rejestr pism przychodzących, pisanie pism wychodzących, obsługa telefoneu, przyjmowanie wpłat i ich rozliczanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zamość (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed