Praca DORADCA KLIENTA Lubaczów kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: praca wg. programu stazu

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Lubaczów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Profil działalności pracodawcy: Handel hurtowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC OGRODNIKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kowańcz (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Jazgarzewszczyzna (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

Załadunek i rozładunek płyt drewopodobnych, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Błachów (opolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - do 1 850 PLN

montaż stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

GLAZURNIK - do 1 000 PLN

Praca u klienta wym. najwyższej precyzji układanie glazury oraz mozaiki orientalnej, szklanej i ceramicznej. Znajomość rozmieszczenia glazury przy profilach styropianowych. Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Umiejętności murarskie, tynkarskie, układanie glazury.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Marki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW STATYSTYKI, FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Kompletowanie i analiza dokumentów rozliczeniowych, wprowadzanie dokumentów do systemu, obsługa programów wykorzystywanych przez firmę, sporządzanie zestawień rozliczeniowych i statystycznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - 997,4 PLN

Staż w Zdzieszowicach, sklep spożywczo - przemysłowy
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zdzieszowice (opolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - do 2 000 PLN

prace na urzadzeniach biurowych m.in. kserokopiarkach faksach
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Prowadzenie gospodarki magazynowej:przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, odbiór ilościowy i jakościowy towarów, sporządzanie dokumentacji magazynowej, zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, kradzieżą, pilnowanie terminów ważności i trwałości towaru, utrzymywanie porządku w magazynie.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

- organizacja spotkań i wyjazdów służbowych- kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy- wyszukiwanie potencjalnych klientów firmy- pomoc przy promocji firmy oraz jej produktów- pomoc przy tworzeniu materiałów promocyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Niechanowo (wielkopolskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Pomocnicze prace murarskie i malarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - 997,4 PLN

-dobieranie materiałów drzewnych ze względu na ich jakość i asortyment wyboru,-zabezpieczenie drewna i tworzyw drzewnych przed wpływem czynników atmosferycznych(malowanie, impregnowanie),-wykorzystywanie narzędzi i przyrządów pomocniczych tj. młotki-przygotowanie do pracy różnych odmian pił, strugów, dłut oraz wkrętarek,-obsługiwanie pilarek, wyrzynarek, strugarek, wyrówniarek, frezarek,-obsługiwanie szlifierek i przygotowanie materiałów ściernych,-przygotowanie klejów i klejenie,-montaż
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Wieliczka (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowanie pizzy, utrzymanie czystości w miejscu pracy, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Czerwieńsk (lubuskie)

MURARZ - do 1 000 PLN

wykształcenie zawodowe, staż pracy min. 2 lata, uprawnienia do pracy na wysokości, wznoszenie ścian z materiałów budowlanych,
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Słupno (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (PO WER) - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji administracyjno - biurowej, obsługa sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, pomoc w sporządzaniu pism.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Brzesko (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

sprawdzanie wyrobów pod kątem jakości wykonania, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA BANKOWEGO - 2 200 - 2 500 PLN

doradca klienta w placówce bankowej, sprzedaż produktów bankowych, obsługa operacji bieżących
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Gołkowice (śląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Pleszew (wielkopolskie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - od 1 850 PLN

odkręcanie kół samochodowych, zdejmowanie ciężarków, przykręcanie kół
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

Okładanie ścian pionowych płytkami ceramicznymi, przygotowywanie zaprawy ncementowej
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gośniewice (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 400 PLN

Prowadzenie zajęć pedagogicznych indywidualnych i grupowych. Opieka nad dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Legionowo (mazowieckie)

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Jaworzno (śląskie)

SZATNIARZ - 997,4 PLN

Ochrona powierzonego mienia osób powirzających do bepośredniego nadzoru, dbałość o higienę osbistą oraz noszenie prepisowgo ubioru. Uprzejme i grzeczne komunikowanie się z interesantami, utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z obsługą maszyn i narzędzi warsztatowych,- nauka wymiany opon, olejów, filtrów,- nauka diagnozowania usterek.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zgierz (łódzkie)