Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Windyki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Windyki, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
szalowanie ścian, słupów, stropów schodów podciągówinne prace związane ze wznoszeniem konstrukcji żelbetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Windyki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Zawód: cieśla szalunkowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czytanie rysunków technicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejetność obsługi niwelatora

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek towaru wózkami paletowymi, kompletacja dostaw, przekładanie towarów z palet
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNE - do 2 100 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: zawodowe; do roku stażu pracy, możliwość przyuczenia w zakładzie; znajomość komputera; obsługa suwnicy z poziomu "0"; frezowanie płytek stemplowych form na odpowiedni wymiar; dopasowanie płytek do gniazd form; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z szyciem wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włókienniczych z użyciem maszyn szwalniczych, obsługa maszyn szwalniczych polegająca na regulacji ściegu, wymianie igieł, zasilaniu maszyn nićmi, konieczna znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu biegłym ze względu na planowane otwarcie polskiego oddziału na Ukrainie
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Leszno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

obsługa urządzeń,pomoc w przygotowaniu surowców do obróbki cieplnej,pomoc w przygotowaniu zimnych zakąsek,pomoc w przygotowaniu potraw garmażeryjnych,pomoc w przygotowaniu zup,surówek,sałatek,pomoc w przygotowaniu ciast, deserów,dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 1 850 PLN

prace porządkowe, drobne naprawy, utrzymywanie stanu technicznego obiektu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Wisła (śląskie)

MALARZ BUDOWLANY - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach użytkowych i mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gdańsk (pomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Uzbekistanu, obsługa poczty w języku uzbeckim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

składowanie, przemieszczanie w określone miejsce elementów ciętych drewna, konserwacja sprzętu, obsługa ciągnika rolniczego
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Kompletowanie dokumentów związanych ze sprzedażą nieruchomości, prezentacja nieruchomości kupującym, przygotowanie ofert sprzedaży, utrzymanie trwałych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Mikołów (śląskie)

DORADCA KLIENTA - KASJER - od 1 850 PLN

Doradca klienta - kasjer
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Poznań (wielkopolskie)

STAŻ/PO WER/- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁU7GA KLIENTA, PRZYJĘCIE I ROZKŁADANIE TOWARU, SPRZEDAŻ TOWARU ITP.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

układanie dokumentów, odbiór i wysyłanie poczty, redagowanie pism, prace bieżące w sekretariacie
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Lubiatów (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

dostarczanie produktów do klientów oraz zaopatrzenie lokalu
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 1 200 PLN

Ręczny zbiór owoców, zrywanie liści, obcinanie gron
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Koźminek (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

nauka organizacji szkoleń i seminariów, ksiegowania faktur, sporządzania kosztorysów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rumia (pomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 700 PLN

Przygotowanie powierzchni do malowania. Malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Przemyśl (podkarpackie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

montaż płyt gips-karton i profili stalowych oraz sufitów systemowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)

MŁODSZY OPERATOR LINII - od 1 850 PLN

Wykształcenie średnie techniczne - obróbka materiałów; doświadczenie zawodowe w pracy w międzynarodowym środowisku pracy, doświadczenie w przyuczaniu współpracowników do pracy; znajomość jęz. angielskiego na poziome B1 i jęz. ukraińskiego na poziomie B2; znajomość obsługi linii produkcyjnej; znajomość programu M3 (raportowanie produkcji); wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, znajomość technologii procesu produkcji materiałów budowlanych; b. dobra znajomość pakietu MS Office; komunikatywność, nastawienie na realizację wyznaczonych celów, umiejętność zarządzania zespołem; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gliwice (śląskie)

OGRODNIK - od 13 PLN

prace ogrodnicze przygotowanie terenu, pielęgnacja roślin, pomoc przy zakładaniu ogrodów, drobne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Wronin (małopolskie)

KURIER - do 2 200 PLN

Rozwożenie towarów, rzeczy do klientów na terenie Wrocławia.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawca: telefonicznyOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE - od 925 PLN

Praca w sklepie monopolowym w systemie dwuzmianowym przy użyciu kasy fiskalnej. Sklep samoobsługowy.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Gdańsk (pomorskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

montaż instalacji wod.-kan. i c.o.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ruda Śląska (śląskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

Obsługa myjni
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Nowy Targ (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - do 2 000 PLN

prowadzenie spraw związanych z kadrami i płacami pracowniczymi
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Katowice (śląskie)