Praca BARMAN-KELNER Stanisławów Drugi MIX RÓŻNOŚCI Beata Świątkowska

Stanowisko: BARMAN-KELNER

Wynagrodzenie: od 11 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowanie i serwowanie dań i napojów.

Data publikacji: 2016-01-19

Lokalizacja: Stanisławów Drugi (mazowieckie)

Pracodawca: MIX RÓŻNOŚCI Beata Świątkowska

Wolska 44 A, 05-119 Stanisławów Drugi, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stanisławów Drugi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nieporęt

Zawód: pozostali barmani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie na stanowisku.

Nazwa pracodawcy: MIX RÓŻNOŚCI Beata Świątkowska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Działalność obiektów sportowych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Beata Świątkowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali barmani

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016