Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Chotomów Przedszkole Niepubliczne WS Katarzyna Pietrzykowska

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc nauczycielowi w prowadzeniu grupy przedszkolnej. Wykonywanie czynności higienicznych przy dzieciach.

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Chotomów (mazowieckie)

Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne WS Katarzyna Pietrzykowska

Piękna 26, 05-123 Chotomów, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Pomoc nauczycielowi w prowadzeniu grupy przedszkolnej. Wykonywanie czynności higienicznych przy dzieciach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chotomów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jabłonna

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie.

Nazwa pracodawcy:
Przedszkole Niepubliczne WS Katarzyna Pietrzykowska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: http://www.wyspaskarbow.info/nowa/

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Wychowanie przedszkolne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Katarzyna Pietrzykowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola