Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Klimkówka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Klimkówka, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Klimkówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Predyspozycje do pracy z dziećmi

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: oświata

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskiech - wielopiły
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Kruszewiec (łódzkie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowychprzygotowywanie pism urzędowychkompletowanie dokumentacjiumawianie spotkań z Zarządcami budynkuprzygotpwanie oznakowań kabli
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chorzów (śląskie)

ORGANIZATOR USŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Organizator usługi sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Ciemiętniki (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Plewiska (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

codzienne bieżące utrzymanie czystości , koszenie zieleni i wycinka zakrzaczenia przy pasach drogowych, pielęgnacja zieleni na terenie miasta i gminy, utrzymanie porządku w budynku ratusza
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-ewidencjonowanie odzieży i szafek roboczych dla pracowników-pomoc w zakresie wyszukiwania ofert-zamawianie towaru (z asystą przełożonego)-organizacja stanowisk pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Świebodzin (lubuskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Warszawa (mazowieckie)

1410U - FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mielec (podkarpackie)

PAKOWACZ - od 1 950 PLN

segregowanie wg kategorii grzybów, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Niepruszewo (wielkopolskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów samochodowych, załadunek i rozładunek towarów, obsługa codzienna pojazdów, utrzymywanie pojazdów w czystości, obsługa programu komputerowego, prowadzenie magazynu, wystawianiedokumentów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głowno (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMOWYCH - do 1 850 PLN

wykształcenie wyższe, staż pracy 2-3 lata, biegła znajomość jezyka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego, reklama towarów polskich na rynku wschodnim, poszukiwanie i nawiązywanie kontrahentów do współpracy,
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Ząbki (mazowieckie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Wieszowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż części zamienyych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

MENEDŻER PRODUKCJA - do 10 000 PLN

Raportowanie w języku koreańskim zgodnie z przyjętymi standardami do siedziby spółki w Korei;Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości; kompleksowe zarządzanie obszarem produkcji;opracowywanie i wdrażanie strategii produkcyjnej firmy;efektywne zarzadzanie pracą podległego zaspołuzarządzanie sprzętem produkcyjnym ( maszyny, , instalacje itp.) oraz surowcami do produkcji. Miejsce pracy: Biskupice PodgórneKontakt z pracodawcą elektroniczny.Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Częstochowa (śląskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Według stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 8 PLN

obsługa maszyn wykrawającej kartony
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gniezno (wielkopolskie)

TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

Praca w archiwum
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Grójec (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 600 PLN

przygotowywanie przesyłek, doręczanie przesyłek do adresatów
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Pruszków (mazowieckie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 920 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Laskówka Chorąska (małopolskie)

PRACOWNIK DO ZSZYWANIA MATERACY - od 1 000 PLN

Zszywanie materacy.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Słupia pod Bralinem (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zamawianie towarów tekstylnych w Turcji, ustalanie z dostawcami rodzaju towarów, ilości, jakości oraz terminów dostaw, składanie reklamacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Jabłonowo (mazowieckie)

PRACOWNIK SZLIFIERNI - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny szlifierskiej (bezszablonowy zestaw szlifierski). Po oszlifowaniiu montaż do oprawy okularowej, tworzenie wyrobu medycznego na zamówienie.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kraków (małopolskie)

Zadania:-obsluga klienta- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa stoiska FRESZHCAFE- wykładanie towaru- praca z produktami spożywczymi (owoce, warzywa, mięso, wędliny)- prace porządkowe na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ruda Śląska (śląskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie 10 lat.Utrzymanie maszyn w ruchu
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Psie Pole (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU - od 1 850 PLN

sprzedawca na targowisku, obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Koziegłowy (wielkopolskie)