Praca ASYSTENT DYREKTORA DS. ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU (STAŻ) Tychy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Asystent dyrektora ds. organizacji imprez i marketingu (staż)

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT DYREKTORA DS. ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 19.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
chęć doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy, podstawowa znajomość programów graficznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Informacja w sprawie oferty stażu dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.Oferta utworzona ze środków MPiPS przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 59

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharzstaż w godz. 8-16, 16-22 również w niedziele i święta
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 950 PLN

- organizowanie ładunków transportowych do Rosji, Ukrainy i teren całej Unii Europejskiej,- obsługa dokumentów transportowych w ruchu międzynarodowym,- przestrzeganie przepisów kodeksu pracy, BHP i p.poż.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 860 PLN

-opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Świebodzin (lubuskie)

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - od 2 500 PLN

przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia, oraz opracowywanie SIWZ i jego oszacowania pod kątem przepisów ustawy Prawo Zamówień oraz wewnętrznych procedur Instytutu, przygotowanie projektu umowy, z uwzględnieniem części merytorycznej, przedstawianej po konsultacji z Radcą prawnym przez działy merytoryczne, których zamówienie dotyczy, udział w pracach komisji przetargowych, ogłaszanie i prowadzenie postępowań przetargowych, zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych, prowadzenie pełnej dokumentacji postępowań przetargowych, sporządzanie Planu Zamówień Publicznych
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Wilków (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DOSTAWCA POSIŁKÓW - od 2 000 PLN

Dostawa posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - 997,4 PLN

utrzymanie ładu i porządku w pomieszczeniach szkolnych i terenach przyszkolnych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Anieliny (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHARZA (STAŻ) - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Lubin (dolnośląskie)

ZALEWACZ FORM - 997,4 PLN

obsługa maszyny zalewającej formy zgodnie z z zasadami bezpieczeństwa
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wieruszów (łódzkie)

CIEŚLA -30 - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach ciesielsko-dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 000 PLN

NAPRAWY TECHNICZNE, MONTAŻ MEBLI, KONSERWACJE MEBLI, URZĄDZEŃ W OGÓDKU GASTRONOMICZNYM, WYMAGANIAWYKLSZTAŁĆENIE ZAWODOWE, SEP DO 1 KV, STAŻ PRACY MIN. 5 LAT, DOBRY STAN ZDROWIA
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

- założenie detalu do obrabiarki;- uruchomienie maszyny do obróbki wg zadanego programu;- zdjęcie detalu po wykonaniu obróbki;- pomiary
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Usługi fryzjerskie damsko-męskie.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kobiernice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

KUCHARZ (Z) - do 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 16 PLN

Wykonywanie prac slusarskich i monterskich.
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Januszkowice (opolskie)

PRACOWNIK GASTRONOMICZNY - od 1 750 PLN

Obsługa baru kawowego w obiekcie hotelowym, parzenie kawy, herbaty, obsługa gości baru dbanie o czystość Sali konsumpcyjnej, obsługa kasy fiskalnej i drukarki. Przygotowywanie dań i napojów z kary menu hotelu i dbanie o czystości zaplecza baru
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świętochłowice (śląskie)

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Nałęczów (lubelskie)

STAZ/SIOSTRA PCK - 997,4 PLN

- zapoznanie z regulaminami obowiązującymi w OR PCK w Nowej Soli- zapoznanie z dokumentacją obowiązującą siostrę PCK- zapoznanie z podopiecznymi PO PCK w Nowej Soli: podopieczni samodzielni ruchowo zakres obowiązków; podopieczni leżący zakres obowiązków- pielęgnacja podopiecznych- utrzymanie czystości w pomieszczeniach zajmowanych przez podopiecznych- kontakty z pielęgniarką i lekarzem- załatwianie sporów urzędowych podopiecznych: poczta, ENEA, ZBM, NSN, MOPS, ZUS, PCPR
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Nowa Sól (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace związane z konserwacją dróg powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Prudnik (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - do 1 850 PLN

kontrola jakosci butelek , pakowanie butelek na tace (oferta GCP Koniecpol)
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Koniecpol (śląskie)

SANITARIUSZ - od 2 000 PLN

Przeprowadzanie chorych na badania, pomoc pielęgniarkom, transport materiału do badań, transport bielizny
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 200 PLN

przygotowanie auta do jazdy , nadzór nad załadunkiem, rozładunkiem, stanem technicznym samochodu, czynności związane z obiegiem dokumentów transortowych związanych z wyjazdem na wschód i przekroczeniem granic
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Świebodzin (lubuskie)

DOSTAWCA TOWARU - od 1 850 PLN

Dostawa mrożonek z hurtowni do sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Zamość (lubelskie)