Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Latchorzew kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Latchorzew, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc dzieciom, wspomaganie dzieci podczas posiłków, spacerów, zajęć dydaktycznych, pilnowanie i dbanie o porządek

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Latchorzew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT- STAŻYSTA - 997,4 PLN

Przygotowanie dokumentów do archiwizacji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, obsługa deklaracji, pism i innych dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ TKANIN ,WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI SPRZEDAŻY, DBANIE O ESTETYKĘ SKLEPU
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Skierniewice (łódzkie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

wykonywanie prac budowlanych przy dociepleniach
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Syrynia (śląskie)

MURARZ - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - 1 850 - 2 500 PLN

spawanie ram przyczep, przygotowanie elementów do spawania
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Panieńszczyzna (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łochów (mazowieckie)

INFORMATYK - od 3 500 PLN

obsługa programów aplikacyjnych oraz administrowanie baz danych w języku hindi
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZTUKATOR K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 1 000 PLN

utrzymanie czystsci na obiekcie we wszystkich pomieszczeniach-biurowych i socjalnych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Lipsko (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kornowac (śląskie)

MONTER - od 1 850 PLN

budowa sieci wodociągowych,kanalizacji i gazowych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów sklepu.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KIEROWNIK LOKALU - od 3 000 PLN

refundacja 30 art. 150 f
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Białogard (zachodniopomorskie)

REJESTRATOR MEDYCZNY-SEKRETARKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kajkowo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH DO PRODUKCJI WYROBÓW Z GUMY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z gumy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Przeworsk (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Poznań (wielkopolskie)

SZPACHLARZ-MALARZ - UZUPEŁNIENIE DO UMREFDO30/16/0047 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Ciecierzyce (lubuskie)

1761U - KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru, rozliczanie dostaw, rozkładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Zajeziorze (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy, utrzymanie porządku, dbałość o produkty
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla bezrobotnych.Zapoznanie się z działalnością sklepu. Nauka pracy na kasie fiskalnej. Sprzedaż przez terminal. Zapoznanie ze sprzedażą franczyzową. Nauka Programu SAFO. Sprzedaż bezpośrenia. Prace porządkowe. Wypełnianie dokumentów np. faktur.Staż EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: podstawy obsługi komputera, predyspozycje do pracy z klientem - otwartość, zainteresowanie modą.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Strzelin (dolnośląskie)

STRAŻNIK MIEJSKI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 400 PLN

Praca polega na przyjęciu towaru na magazyn, rozlokowanie artykułów na magazyn, kompletacja zleceń, przygotowanie zleceń do wysyłki – cała dystrybucja magazynowa.umowa zlecenie na czas nieokreślony
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kobierzyce (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Zgodne z zawodem.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kobyłocha (warmińsko-mazurskie)