Praca ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY Goliany AGROSIMEX SP.Z.O.O

Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kontrahentów hurtowych, wystawianie faktur, sporządzanie zamówień, ofert handlowych

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Goliany (mazowieckie)

Pracodawca: AGROSIMEX SP.Z.O.O

Miejsce pracy:
05-620 Goliany 43, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa kontrahentów hurtowych, wystawianie faktur, sporządzanie zamówień, ofert handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Goliany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Błędów

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Specjalista do spraw sprzedaży

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wykształcenie może być też wyższe ogrodnicze

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: AGROSIMEX SP.Z.O.O

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie do pracy z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Błędów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goliany

Numer budynku pracodawcy: 43

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż środków ochrony roślin

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży