Praca ASYSTENTKA BIURA Zielona Góra Professional English Łukasz Pilarczyk

Batorego 16/14, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa sekretariatu szkoły przyjmowanie telefonów, rozmowy z klientami, sporządzanie umów i dokumentów, informowanie o kursach i metodzie nauczania, przyjmowanie wpłat za naukę, zarządzanie magazynem materiałów edukacyjnych, nadzór nad baządanych klientów, utrzymanie porządku i czystości biura

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA BIURA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: sekretarka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, administracyjne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum średnie (administracja, rachunkowość), mile widziana doświadczenie jako pracownik biurowy, obsługa komputera, środowisko Office (Word, Excel, Outlock), negocjacje i rozmowy handlowe, język angielski - poziom komunikatywny będzie dodatkowym atutem

Nazwa pracodawcy: Professional English Łukasz Pilarczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, spotkanie z pracodawcą po uprzednim kontakcie telefonicznym

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Batorego

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: sekretarka