Praca ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI (46 SEFS) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu do 30r.z.- Czynności związane z prowadzeniem biura

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI (46 SEFS)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód:
pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PILARZ (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

Obsługa, nadzór i utrzymanie w należytym stanie technicznym pilarek stacjonarnych i przenośnych, wykorzystując je do piłowania wzdłużnego i poprzecznego
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Biała Niżna (małopolskie)

SPRZEDAWCA- FLORYSTA(Z) - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac florysty, sprzedaż kwiatów, kompozycji kwiatowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Tuchów (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, sprzedaż art. spożywcze
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Młoszowa (małopolskie)

SPECJALISTA DS.ZARZĄDZANIA PROJEKTAAMI - od 4 500 PLN

Określanie planów projektu,przygotowanie i opracowanie materiałów związanych z realizacją projektu w tym kluczowe działania,wyniki,etapy,plany działania,zasoby ludzkie,wymagania techniczne czy finansowania.Utworzenie biura zarządzania projektami,definiowanie standardów sprawozdawczości,procedur projektu,zarządzanie funduszem inwestycyjnym.Koordynowanie określonego programu,w tym produkcji dokumentacji,identyfikacji narzędzi dzielenia się wiedzą,przygotowanie materiałów komunikacyjnych/metod szkolenia i wdrożenia mechanizmów raportowania postępu prac.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż oferowanych towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kuskowizna (mazowieckie)

POMOCNIK RZEŹNIKA - od 1 850 PLN

pomoc przy rozbiorze półtusz, pomoc przy produkcji wyrobów i wędlin
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Dębno (zachodniopomorskie)

PRACOWNI II STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie formularzyi innych dokumentów oraz ich wysyłanie i kompletowanie, ewidencjonowanie korenspondencji wychodzącej oraz książki wysyłki korenspondencji.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Różan (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace sekretarskie i biurowe, obsługa klientów, przyjmowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bolesławiec (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gorzyce (podkarpackie)

MURARZ - od 2 000 PLN

murowanie ścian konstrukcyjnych, prace budowlane, murowanie ścian działowych, kominów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łazy (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 750 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Gierzwałd (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PUBLIC RELATIONS - 997,4 PLN

utrzymwyanie kontaktu z mediami; współpraca przy towrzeniu informacji prasowych, folderów, ulotek, broszur; promopcja idei oraz działalnosci SCK na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Sztum (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta, doradztwo w zakresie wyboru menu, przyjmowanie zamówień, sporzadzanie rachunków.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Zamość (lubelskie)

PILARZ OBRÓBKI DREWNA - 997,4 PLN

-obsługa pilarki-użytkowanie narzędzi i przyrządów pomiarowych-mierzenie i sprawdzanie wymiarów ciętych przedmiotów-kontrolowanie i korygowanie przebiegu cięcia-czyszczenie i konserwacje pilarki i narzędzi-stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów BHP i PPOZ
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Biecz (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Świdnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- wyjazdy za granicę kraju w celu pozyskiwania materiału handlowego- sprzedaż poza siecią oraz przez internet
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sieraków (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 2 700 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków, przygotowywania posiłków, pakowanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Plewiska (wielkopolskie)

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, sprawdzanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gdańsk (pomorskie)

GRAPHIC DESIGNER (311 REF. DO 30R.Ż) - od 2 500 PLN

Oferta dla bezrob. do 30 r.ż, Projektowanie Web,CI,UX,POS,POI
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Otwock (mazowieckie)

Opieka nad uczniami w klasie II Przysposabiającej do Pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Opieka nad uczniami podczas czynności samoobsługowych - spożywanie posiłków, toaleta, ubieranie się. Opieka nad uczniami podczas dowozów i odwozów z zajęć. Opieka nad czynnościami w czasie zajęć dydaktyczno - wychowawczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Turek (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

przyjmowanie wniosków o przyznanie świadczeń rodzinnych, przygotowywanie decyzji administracyjnych, terminowe sporządzanie list wypłat oraz wprowadzanie danych w systemie informatycznym
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Gdańsk (pomorskie)