Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER 2 Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zakresu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER 2

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 19.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera.Urząd Pracy wyraził zgodę na realizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby w wieku poniżej 30 roku życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Profil działalności pracodawcy: przyuczanie, doskonalenie w zawodzie

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENTKA WYCHOWAWCY - od 2 500 PLN

praca z grupą dzieci/uczniów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Pobiedziska (wielkopolskie)

TECHNIK FIZJOTERAPII - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Czerewki (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc przy rejestracji wniosków, rejestracji decyzji administracyjnych, prowadzenie dokumentacji klientów OPS, obsługa sekretariatu, pomoc w archiwizacji dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Skoczów (śląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Prace związane z montażem instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPRZEDAWCA PALIW - 997,4 PLN

pomoc przy obsłudze klienta na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

prowadzenie autobusu w ramach świadczenia usług transportowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Oborniki (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 650 PLN

przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia, sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, ustalanie i usuwanie usterek w zespołąch i układach pojazdów, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

FLORYSTA - SPRZEDAWCA W KWIACIARNI - 1 850 - 2 000 PLN

tworzenie niewielkich kompozycji, pielęgnacja roślin, kwiatów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Poręba Wielka (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe poprzez utrzymanie czystości wewnątrz obiektów i na otwartej przestrzeni, praca z użyciem prostych narzędzi, dźwiganie do 30 kg.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

POSADZKARZ-STAŻ - 997,4 PLN

kładzenie płytek podłogowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Poronin (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Obsługa aparatów fizjoterapeutycznych, wykonywanie na sali zabiegów kinezyterapeutycznych, wykonywanie masazu klasycznego, prowadzenie dokumentacji medycznej.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wilamowice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mojusz (pomorskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

zszywanie elementów do wózka dziecięcego, lamowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE SIECI KOMÓRKOWEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż usłuw w salonie sieci koórkowej
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Malbork (pomorskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Motyczno (świętokrzyskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA - od 1 900 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Lubań (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. ROZWOJU GMINY - od 3 800 PLN

Prowadzenie spraw związanych ze strategią rozwoju gminy i realizacją planów długoterminowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Pszczółki (pomorskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - do 2 000 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy, obsługa podstawowych urzadzeń stosowanych w produkcji cukierniczej, łączenie, mieszanie, ubijanie, ucieranie, mielenie skladników, wykrwanie ciastek, dbanie o czystość sprzętu cukiernicznego.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kolbudy (pomorskie)

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU - do 2 050 PLN

Wycena ładunku, telefoniczny i mailowy kontakt z klientem. Wprowadzanie zleceń transportowych do systemu, przyg dokumentów. Wykształcenie min. średnie.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Katowice (śląskie)

ELEKTROMECHANIK/ELEKTRYK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Diagnostyka samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych. Zapewnienie prawidłowej pracy wszystkich urządzeń w warsztacie samochodowym. Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn (pojazdów), analiza przyczyn powstawania awarii, wykonywanie przezbrojeń maszyn, planowanie dostaw oraz zapewnienie koniecznych części zamiennych, modyfikacja i wprowadzanie ulepszeń, obsługiwanie maszyn, bieżące naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych w pojazdach, holowanie i diagnostyka naprawnionego pojazdu.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kożuchów (lubuskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Polkowice (dolnośląskie)

MENEDŻER D/S LOGISTYKI - do 1 850 PLN

zapewnienie bezbłędnych działań funkcji logistycznych, odpowiedzialność za import/eksport towarów, współpraca z dostawcami i klientami, kreowanie nowych rozwiązań w zakresie logistyki
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Zator (małopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

produkcja wędlin i wyrobów wędliniarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Sława (lubuskie)

DYREKTOR HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKU INDYJSKIEGO/PAKISTAŃSKIEGO - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe ekonomiczne, umiejetności negocjacyjne, zarządzanie zespołem, postępowanie w rozwoju działu, zarządzania działem handlowym, opracowywania strategii i planów sprzedaży, uprawnienia: prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 3 letnie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, urdu w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiazków: organizacja i zarządzanie, kontakt oraz pozyskiwanie kontrahentów z rynku indyjskiego/pakistańskiego, eksport import.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI KUCHARZE POMOC KUCHENNA - od 1 500 PLN

obróbka mięsa, wyrób ciast z tofu, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków, wykonywanie zadań zleconych przez kucharza (wietnamczyka)
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie dziennika podawczego, obsługa poczty elektronicznej, edoka, segregacja wysyłanej korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Chojnice (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 880 PLN

analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie rodzaju i zakresu robót montazowych,potrzebnych materiałów pomocniczych oraz narzędzi i sprzętu i maszyn; przygotowanie elementów konstrukcji do montażu,montowanie prefabrykatów żelbetowych zgodnie z rysunkami roboczymi,wykonywanie połączeń"na sucho " i na "mokro", wykonywanie prostych robót zbrojarskich i ciesielskich, związanych z montowaniem prefabrykatów żelbetowych,przebudowywanie i demontowanie prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych; zabezpieczenia antykorozyjne zmontowanej konstrukcji stalowej,konerwacja i naprawa konstrukcji żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Częstochowa (śląskie)

1124U PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radom (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed