Praca ELEKTRYK BUDOWLANY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK BUDOWLANY

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: Montaż i demontaż linii kablowych, usuwanie uszkodzeń

Data publikacji: 2016-08-30

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Montaż i demontaż linii kablowych, usuwanie uszkodzeń

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8 godz. dziennie

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY

Data zakończenia pracy: 20.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe min. 2 lata pracy w zawodzie elektryka, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematy, rysunki konstrukcyjne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie