Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Jabłonna Nobilus Ent Tomasz Koźluk

Zegrzyńska 22a, 05-110 Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Segregacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego, archiwizacja dokumentów księgowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jabłonna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jabłonna

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości oraz znajomość obsługi programów księgowych.

Nazwa pracodawcy: Nobilus Ent Tomasz Koźluk

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015