Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - STAŻ WRPO Janków Przygodzki kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone plac zabaw.

Miejsce pracy:
Janków Przygodzki, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - przebywanie z dziećmi, pomoc w czynnościach opiekuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci, wynikających z rozkładu dnia, pomoc nauczycielce w organizacji dnia, utrzymywanie pomieszczeń, sprzętu i pomocy dydaktycznych w należytym stanie, czuwanie nad czystością osobistą dzieci, wyjścia na plac zabaw, spacery, wycieczki, wykonywanie doraźnych poleceń dyrektora. Na stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - STAŻ WRPO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Janków Przygodzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka Sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH - TRAKTORZYSTA - do 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń roliczych , traktorzysta
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kinkajmy (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Skrwilno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Porządkowanie terenów zieleni.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kęty (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze przy naprawie samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Marklowice (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz na kasie fiskalnej,art. spożywczych, chemii,
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Lębork (pomorskie)

REFERENT K/M - od 2 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

-rejestracja i weryfikacja korespondencji, segregacja bieżących dokumentów, wprowadzanie danych do systemów komputerowych,-dekretacja i sprawdzanie poprawności dekretacji dokumentów księgowych- faktur sprzedaży,-pomoc przy wysyłaniu faktur, refaktur, not odsetkowych,-księgowanie wyciągów, rozksięgowywanie odsetek,-pomoc przy sporządzeniu miesięcznych zestawień sprzedaży,-przygotowywanie materiałów niezbędnych do pracy odczytywaczy,-pomoc przy sporządzaniu sprawozdań,-udział w innych pracach Działu Ekonomiczno- Księgowego.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Niepołomice (małopolskie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Gliwice (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

prace brukarskie oraz prece ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Widuchowa (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY. - od 2 250 PLN

Prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Grajewo (podlaskie)

ASYSTENT BIUROWY - od 1 850 PLN

pomoc w pracy sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Trojanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminala, przyjmowanie, rozkładanie i wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Augustów (podlaskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

proste prace placowe: przenoszenie i przemieszczanie towarów i materialów, załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych i dostawczych, dbanie o porządek, czystość,
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Góra (dolnośląskie)

ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - do 1 850 PLN

roboty malarskie, remontowo-budowlane, dekarskie, montaż stolarki okiennej
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

wskazane doświadczenie na ww stanowisku,ocieplanie budynków, montaż płyt karton-gips, szpachlowanie, gipsowanie, wykańczanie robót murarskich, ścianki działowe, obudowy;miejsce pracy: teren Wielkopolski,wynagrodzenie: 12/h
Mateusz Gościniak - 2016-06-23 - Sulisław (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU OGRODNICZEGO - 997,4 PLN

Przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, wydawanie sprzętu. Przygotowanie dokumentacji związanej z naprawą, wypożyczeniem sprzętu. Drobne naprawy kosiarek, kos spalinowych, linek napędu, wymiana oleju, filtra powietrza, obsługa klientów serwisu.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DYSPOZYTOR - 2 000 - 4 000 PLN

przyjmowanie zleceń transportowych; ustalanie harmonogramów przewozów; wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom; prowadzenie książki dyspozycyjnej; prowadzenie i przechowywanie dokumentacji przewozowej;
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zgorzelec (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Obsługa Kancelarii Radcy Prawnego, prowadzenie spraw kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Bełchatów (łódzkie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

prowadzenie warsztatów grup o charakterze profilaktyczno-rozwojowym,organizacja i prowadzenie imprez, konkursów,pomoc w rozwijaniu talentów i rozwiązywanie trudnych problemów młodzieży,opracowywanie sprawozdań, ankiet,
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Leszno (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

czynności sekretarskie, obsługa korespondencji, rozpiosywanie sesji, czynności archiwalne
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bolesławiec (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

- wysyłanie ofert drogą e-mailową- telefoniczne umawainie klientów- dojazd do klienta- przedstawianie i sprzedaż produktów.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Katowice (śląskie)

Zamawianie i rozkładanie towaru, sprzedaż towaru, dbałość o czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sędziszów (świętokrzyskie)

SPAWACZ - 1 850 - 2 500 PLN

spawanie metodą mag, tig, spawanie gazowe- szczepianie i składanie kontrukcji. Wymagane - jakiekolwiek uprawnienia spawalnicze. Mile widziane doświadczenie, wykształcenie bez znaczenia. Praca wym. 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Leźno (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-REF - do 2 000 PLN

SPORZĄDZANIE ZAPRAWY MURARSKIEJ,TYNKOWANIE ŚCIAN,KAFELKOWANIE POMIESZCZEŃ,PRZEBUDOWA ŚCIANEK DZIAŁOWYCH.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Landzmierz (opolskie)

POMOC BIBLIOTEKARZA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka prawidłowego układania księgozbiorów i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Będzino (zachodniopomorskie)