Praca ACCOUNT MANAGER Warszawa Adwokat Marek Nowakowski Usługi Doradcze

Miejsce pracy:
00-014 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ACCOUNT MANAGER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód:
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 500 PLN

Data zakończenia pracy: 01.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: średnie, doświadczenie w obsłudze klienta, znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, zakres obowiązków: obsługa telefoniczna klientów z UK i krajów arabskich, płynna znajomość języka angielskiego jest wymogiem obowiązkowym, który będzie zweryfikowany w procesie rekrutacji, poszukiwane są osoby energiczne, reprezentacyjne, zmotywowane, które będą trzonem nowego biura otwieranego w Warszawie, wskazana znajomość rynku walutowego, acz nie konieczna, pełny cykl szkoleń będzie zapewniony, stała pensja w wysokości 8500 pln brutto, rozmowy z udziałem właścicieli planowane są na czwartek 24 czerwca w Warszawie, rozpoczęcie pracy od 1 lipca 2016 roku, kontakt mailowy: julian.zabkowski (at) nowakowskilaw.pl, telefoniczny: +4917642492559

Nazwa pracodawcy: Adwokat Marek Nowakowski Usługi Doradcze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Osiedle Bratkowice 2/1, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Osiedle Bratkowice

Numer budynku pracodawcy: 2/1

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy