Praca 714U - KOORDYNATOR FLOTY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 714U - KOORDYNATOR FLOTY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kontroler stanu technicznego pojazdów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kontroler stanu technicznego pojazdów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KROJCZY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Goleniów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

wedlug stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Godlewo Wielkie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż asortymentu, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Świętochłowice (śląskie)

STARSZY KONTROLER DS. PRODUKTÓW FINANSOWYCH - od 10 000 PLN

Sprawdzanie systemów, gdzie jest to wymagane, w celu wytworzenia odpowiednich danych, Identyfikacja i rozwiązywanie kwestii produktów finansowych, Rozpatrzenie i zatwierdzenie wyników porównania do danych dotyczących przedsiębiorcy i przeglądu analitycznego, Przygotowanie raportów (w tym śladu rewizyjnego od wstępnych wyników do ostatecznych wyników z uzasadnieniem ewentualnych korekt, aby umożliwić ocenę menedżera), Reagowanie na jakiekolwiek eskalacje.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 774 PLN

Prowadzenie rozmów handlowych, obsługa sklepu internetowego i aukcji na portalach aukcyjnych, prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Rzeki Małe (śląskie)

KSIĘGOWY - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK SKUPU ZŁOMU - od 1 850 PLN

- analiza i raportowanie bieżących dostaw i sprzedaży;- koordynowanie logistyki punktu (rozładunki, załadunki);- współpraca z centralna bazą.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta oraz stanowiska mięsnego, obsługa urządzeń: grill, krajalnica, piła do cięcia mięsa, dbałość o ekspozycję towaru w ladach, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Miedźno (śląskie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, odbieranie i wystawianie towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gorlice (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

Transport towarów na terenie Europy Wschodniej, ternie UE. Znajomość języka ukraińskiego i j. rosyjskiego niezbędne w celu wypełniania dokumentacji transportowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ TIG - do 1 850 PLN

Spawanie, szlifowanie oraz montaż elementów metalowych (składanie, szczepienie)
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Świętoniowa (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINSTRACYJNY DS. PROJEKTÓW UE - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 200 PLN

przygotowanie auta do jazdy, nadzór nad załadunkiem, rozładunkiem, czynności związane z obiegiem dokumentów związanych z wyjzdem
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Świebodzin (lubuskie)

SZEF KUCHNI - do 4 000 PLN

USTALANIE MENU, PRZYGOTOWYWNIE POTRAW KUCHNI ORIENTALNEJ, KONTROLA JAKOŚCI PRZYGOTOWYWANYCH POTRAW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ORIENTALNEJ, 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CHIŃSKJIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

1.Zaznajomienie się z zasadami przestrzegania tajemnicy służbowej i przepisami BHP2.Obieg korespondencji, ewidencja, wysyłka3.Obsługa urządzeń biurowych, rejestrowanie spraw w repertoriach, rejestrach, kontrolkach4.Powiadamianie stron i wysyłanie zawiadomień dotyczących decyzji merytorycznych prokuratora, wysyłanie wezwań stronom oraz świadkom5.Czynności sekretariatu w sprawach karnych, cywilnych i administracyjnych6.Zakładanie, opisywanie oraz szycie akt7.Statystyka w Prokuraturze, dane dot. Pracy Prokuratury, informacje miesięczne, kwartalne i roczne8.Przepisywanie rękopisów postanowień, zarządzeń i decyzji merytorycznych prokuratora9.Archiwizacja okresy przechowywania akt i ksiąg, zasady kwalifikacji na kategorie A i B10.Przekazywanie akt kat A do Archiwum Państwowego, a kat. B na makulaturę (przez zmielenie) zgodnie z przepisami, po okresie wymaganym na przechowywanie akt dla tej kategorii
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Gdańsk (pomorskie)

REFUNDACJA -30 - SERWISANT (UZUP 43/2016) - do 1 850 PLN

- NAPRAWA SPRZĘTU AGD
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Katowice (śląskie)

MONTER PALET DREWNIANYCH-OPAKOWAŃ Z DREWNA (129OP) - od 13 PLN

Obsługa pił mechanicznych i pneumatycznych. Obsługa gwoździarek pneumatycznych. Obsługa urządzeń transportu mechanicznego.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Rudzienko (mazowieckie)

NAUCZYCIEL UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO (OLIGOFRENOPEDAGOG) - od 1 850 PLN

zgodny z kartą nauczyciela i programem SOSZW we Wielgiem
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HELP DESK - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaz po0lis, prace biurowe, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Turek (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, opracowywanie menu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Zgórsko (podkarpackie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu harmonogramu zajęć stałych i planu pracy na nowy rok kultury, tworzrnie plakatów, ulotek, tablic reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

przedstawianie oferty handlowej firmy
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Będzymin (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA NA 1/2 ETATU - od 1 000 PLN

Sprzątanie biura, hali produkcyjnej i sanitariatów. Godziny pracy: 6.45 - 10.45. Równoważny czas pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 750 PLN

Osługa maszyn typu frezarka
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Chojna (zachodniopomorskie)

46 - SALOWA - od 1 750 PLN

utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń szpitala, wyposażenia i sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty budowlane, prace montażowe i wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Stalowa Wola (podkarpackie)