Praca 544U - PRACOWNIK BIUROWY Rajec Poduchowny kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Rajec Poduchowny, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 544U - PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rajec Poduchowny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, załadunek, rozładunek, dokumentacja transportowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO PRAC OGRODNICZYCH I PORZĄDKOWYCH - od 13 PLN

Pielenie rabat, sadzenie drzew, krzewów, kwiatów, grabienie, koszenie trawy, prace porządkowe, pielęgnacyjne i konserwacyjne na terenach zielonych, nawożenie, opryski, zakładanie trawników, podlewanie, zimowe odśnieżanie chodników.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Kania Nowa (mazowieckie)

STAŻ - KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta- wykładanie towaru- sprawdzanie terminów ważności towarów na sklepie
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Chorzów (śląskie)

INŻYNIER DS. AUTOMATYZACJI TESTÓW - od 9 000 PLN

Tworzenie oraz rozwijanie zautomatyzowanych skryptów testowych we współpracy z użytkownikami, tworzenie środowiska dla narzędzi automatycznych, weryfikowanie zautomatyzowanych skryptów testowych, uczestnictwo w testach wysokiego ryzyka, definiowanie oraz koordynowanie projektowania narzędzi testowych, wdrażanie systemów testowych do już aktywnych platform
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kraków (małopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć dachowych i obróbek blacharskich
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gądkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Goliany (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów oferowanych przez Spółkę, przygotowywanie umów handlowych, budowanie sieci sprzedaży, kontakt z kontrahentami pochodzenia chińskiego lub wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Spzredaż wyrobów cukierniczych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

remonty maszyn elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Trzeciewnica (kujawsko-pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 750 PLN

ananliza rysunku roboczego, tyczenie fundamentów, ścian nośnych,działowych, obsługa maszyn, tynkowanie, praca Kraków + delegacje zagraniczne
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

wykonywanie poleceń nadzoru budowy
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ REMONTOWY - do 2 100 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; mile widziane roczne doświadczenie; Zakres obowiązków: szlifowanie detali oraz oczyszczanie ich i zabezpieczanie powłoką antykorozyjną w komorze lakierniczej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żuromin (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu turbosprężarek do regeneracji.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Oleśnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Zabór (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 1 850 - 3 000 PLN

Kompleksowe usługi w tym remonty silników, montaż i demontaż części, demontaż zawieszenia, ustawianie geometrii kół, weryfikacja części samochodowych, bieżące naprawy silników.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wiśnicz Mały (małopolskie)

KURIER - od 2 770 PLN

Odbiór i dostarczanie na stałym rejonie przesyłek krajowych i miedzynarodowych. Znajomość rejonu Grochów- Saska Kępa.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA - od 1 850 PLN

WYDMUCHIWANIE WYROBÓW SZKLANYCH
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Miejska Górka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, pomoc w doborze okularów, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT BIUROWY - 997,4 PLN

PROGRAM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

czynności księgowe, rozrachunki, ujmowanie dokumentów w księgach
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

przyjmowanie towaru, metkowanie towaru,sprzedaz towaru,utrzymanie porzadku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

STANOWISKO DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Sprzątanie stanowiska pracy kawiarnii, zmywanie naczyń, obsługa gości, serwowanie napojów gorących, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Łęczyca (łódzkie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Mieroszów (dolnośląskie)

MALARZ-TAPECIARZ - do 2 300 PLN

Malowanie ścian, sufitów, elewacji budynków, tapetowanie ścian, sufitów w mieszkaniach i biurach
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wrocław (dolnośląskie)

TYNKARZ/MALARZ - do 13 PLN

wykonuwanie tynków tradycyjnych oraz maszynowych, malowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Chorzów (śląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń stolarskich. Doświadczenie min. 1 rok. Umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ulanów (podkarpackie)