Praca 542U - SZWACZKA Wielogóra kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wielogóra, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 542U - SZWACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielogóra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: szwaczka maszynowa

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: szwaczka maszynowa

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 850 PLN

pomocnik ślusarza
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kościan (wielkopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

Pracownik solariumOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pomocniczy robotnik budowlanyoferta dla osób do 30 roku życiaprace budowlane, pomoc w montażu instalacji wentylacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW KONTRKTÓW ZAGRANICZNYCH - od 1 000 PLN

tłumaczenie dokumentów pracowników, pisanie pism urzędowych, rozmowy z konsultantem, tłumaczenie projektów, dokumentów, kontakt e-mailowy i telefoniczny w zakresie inwestycji.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wystawianie przedmiotów na Allegro, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Sitowa (łódzkie)

MURARZ-TYNKARZ - od 13 PLN

WYKONYWANIE PRAC TECHNICZNYCH I POMOCNICZYCH PRZY ROBOTACH KONSERWATORSKICH W OBIEKTACH ZABYTKOWYCH W TYM: wykonywanie zapraw murarskich, tynkarskich i mieszanek betonowych, wykonywanie murowanych konstrukcji budowlanych, wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych, wykonywania remontów i rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych, wykoynwania napraw tynków wewnętrznych i zewnętrznych. Praca 160 godzin tygodniowo, wg. zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Michałowice (mazowieckie)

DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Obsługa klientów, prezentacja ofert biura, obsługa komputera, przygotowywanie dokuemntacji
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Sieradz (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestarcja pacjentów,obsługa centrali telefonicznej,bieżąca informacja pacjentów,uzupełnianie wpisów,sprawdzanie ubezpieczenia.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Twardogóra (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

NALICZANIE WYNAGRODZEŃ, SKŁADEK, ZUS, PODATKU DOCHODOWEGOWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA PROGRAMU PŁACOWEGO PŁATNIK
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Świętochłowice (śląskie)

ROLNIK - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Obszarniki (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKI - do 2 000 PLN

usługi w zakresie koparki, remonty dróg, nawierzchni.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wolbrom (małopolskie)

OPIEKUN ŚRODOWISKOWY - 997,4 PLN

Opiekunk środowiskowy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Jemielno (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

roboty bublicznewykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Lesznowola (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 351 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym na terenie UE w szczególności Niemcy, Belgia, Francja. Prowadzenie ciągnika siodlowego z naczepą typu "firanka" i muldą do przewozu stali. Zabezpieczenie ładunku, udział w załadunku, dokonywanie drobnych napraw i czynności konserwacyjnych w pojeździe, wymiana kół w przypadku awarii.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowa Sól (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C Z UPRAWNIENIAMI - ZNAJĄCY ROSYJSKI - od 2 000 PLN

Transport rzeczy (agd, plastik,folia, strecz) na terenie Polski, Europy i Rosji. Umowa o pracę. Wynagrodzenie 2000 zł brutto + diety.Informacja o ofercie w sali F.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Jemielno (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

demontaż i montaż oraz naprawa skrzyni biegów oraz silników samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sokolniki (podkarpackie)

KELNER/ BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, Obsługa baru, Podawanie napojów, Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Piekary Śląskie (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

Przygotowywanie surowców do produkcji. Współudział w podejmowaniu prac związanych z procesem produkcyjnym wyrobów piekarniczych.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie średnie; roczne doświadczenie; ks. sanepidowska; mile widziana znajomość kuchni orientalnej; zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, dbanie o zachowanie czynności w kuchni; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-obsługa klienta-obsługa programu fiskalnego SUBIEKT oraz programu lombardowego-przyjmowanie uszkodzonych urządzeń do serwisu, diagnoza, zamawianie części-przyjmowanie dostaw towaru, wystawianie faktur VAT sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Świebodzin (lubuskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 400 PLN

szalowanie ścian żelbetowych przy uzyciu przętu PERI, DOKA, ALSINA
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Lipnica Dolna (małopolskie)

KONSERWATOR BUDYNKU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Zawiercie (śląskie)

DYREKTOR DS. PEDAGOGICZNYCH - od 2 300 PLN

Sprawowanie nadzoru pedagogicznego w stosunku do zatrudnionych w przedszkolu nauczycieli;sprawowanie opieki nad dziećmi oraz stwarzanie warunków ich harmonijnego rozwoju psychofizycznego.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kotuń (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klientów,obsługa kasy fiskalnej,ekspozycja towaru,dbałość o porządek
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Czeladź (śląskie)