Praca KELNER Solina PIZZERIA ITALIA "BELVEDERE" SILVESTRI STEFANIA

Miejsce pracy: 38-614 Solina, powiat: leski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, podawanie posiłków, napojów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Solina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Solina

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy: PIZZERIA ITALIA "BELVEDERE" SILVESTRI STEFANIA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: bieszczadzki

Gmina pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Ulica pracodawcy: Bełska

Numer budynku pracodawcy: 22

Nazwisko osoby zgłaszającej: Stefania Silvestri

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*