Praca 463U KOSMETOLOG Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 463U KOSMETOLOG

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kosmetolog

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kosmetolog

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do wyciskania otworów, cięcia materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń, terenu wokół bloków, chodników, pielęgnacja zieleni wokół posesji, koszenie trawy, odśnieżanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

bieżąca obsługa biura, prowadzenie zestawień, wystawianie faktur (znajomość podstaw księgowości)
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kraków (małopolskie)

KELNER - do 1 920 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek towarów, wydanie towaru z magazynu, przyjęcie towaru, prace porządkowe;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Krzeszów (dolnośląskie)

MONTER PODZESPOŁÓW AGD - od 1 040 PLN

- montaż podzespołów AGD,- dbałość o stanowisko,- kontrola komponentów,- kontrola poprawności wyrobu gotowego.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

Kontakt ze stałymi kilentami, do sprzedaż aktualnych promocji
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Organizowanie i prowadzenie dokumentacji działu zakupu i sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Agatówka (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:Obsługa komputera i kasy fiskalnej, obsługa klientów - sklep odzieżowy.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZYWOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

Prace porządkowe w pomieszczeniach przedszkola, obsługa dzieci podczas posiłków, pomoc nauczycielce w pracach na rzecz dzieci, udział w pracach organizacyjnych podczas spacerów i wycieczek
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Nasielsk (mazowieckie)

MURARZ TYNKARZ (20 GODZIN TYGODNIOWO) - do 925 PLN

WYKONYWANIE TYNKÓW, NAPRAWY MURARSKIE, MUROWANIE; WYMAGANIA: BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO; GODZINY PRACY: 08.00-12.00 - 20 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

ASYSTENT DORADCY KREDYTOWEGO - od 1 850 PLN

Przygotowanie ofert kredytowych. Wypełnianie dokumentacji do banków. Sprawdzanie zdolności kredytowej. Dostarczanie dokumentów do banków. Odbieranie dokumentów od deweloperów i agencji nieruchomości.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż bezpośrednia
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Chroberz (świętokrzyskie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

obsługa programów komputerowych, obsługa wózka widłowego, kontakt z klientem, sporządzanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA ROSYJSKOJĘZYCZNEGO - od 1 850 PLN

dbanie o dobry wizerunek wśród klientów polskich i zagranicznych oraz dostarczanie klientom oraz oferowanymi produktami, odpowiedzialność za raportowanie problemów do odpowienich działóww firmie pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Rzeszów (podkarpackie)

ASYSTENT DS. EKSPORTU - od 7 080,65 PLN

- Podróże służbowe- Wsparcie działań eksportowych- Dokonywanie uzgodnień z klientami w celu przygotowania ofert- Realizacja zamówień - przygotowanie dokumentów eksportowych - Analiza tynku zagranicznego
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Zabierzów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY - od 2 550 PLN

bieżące śledzenie na wszystkich komunikacyjnych platformach medialnych programów azjatyckich, analiza możliwości akwizycji, przygotowywanie umów dotyczących praw redystrybucji, sprzedaż programów odbiorcom na całym świecie
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Piaseczno (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub inne, min. 2-3 lata doświadczenia w szyciu odzieży lekkiej, osoba zarejestrowana w PUP przed 26.10.2016, profil II
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

uczestnictwo w ukladaniu jadłospisu, wydawanie posiłków, pomoc w porcjowaniu, obróbka wstępna warzyw i ich rozdrabnianie, posługiwanie się narzędziami kuchennymi (maszynka do mięs i warzyw, zmywarka)
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gostynin (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY (FUNDRAISER) - od 1 850 PLN

kontakt z klientem, przedstawianie oferty firmy, sporządzanie dokumentacji do funduszy strukturalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Bychawa (lubelskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - do 2 000 PLN

lakierowanie pojazdów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Tuchom (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 950 PLN

obsługa sprzętu biurowego, programu ksiegowego, sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Żarki (małopolskie)

FRYZJER-STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

Fryzjer-staż EFS POWER
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Września (wielkopolskie)