Praca 1271U - SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1271U - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH/ARCHIWISTA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż.- wykonywanie prac w zakresie prowadzenia rejestrów korespondencji wychodzącej i przychodzącej - przygotowanie korespondencji do wysyłki - prowadzenie ewidencji - prowadzenie archiwum zakładowego - pisanie pism, obsługa urządzeń biurowych - wykonywanie innych prac zleconych przez pracowników PINB
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Nowa Sól (lubuskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ I KREDYTÓW - od 1 850 PLN

Ubezpieczenia (pośrednictwo finansowe) bezpośredni kontakt z klientem, oferowanie produktów ubezpieczeniowych, finansowych, udział w szkoleniach produktowych, wykonywanie czynności przygotowawczych do zawarcia umowy. Wymagane wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu OFFICE, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Wymóg konieczny: osoba z doświadczeniem i umiejętnością pracy z klientemPo kontakcie telefonicznym konieczność dostarczenia na rozmowę kwalifikacyjną cv i listu motywacyjnego
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Łódź (łódzkie)

GÓZD 05U/16 - EKSPEDIENTKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lipiny (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów źródłowych, obsługa klienta, przygotowywanie list płac, deklaracje ZUS, US.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sędziszów (świętokrzyskie)

POMOCNIK STOLARZA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Nauka montazu mebli u klienta i inne
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - do 1 850 PLN

Ślusarz-spawacz
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Staszów (świętokrzyskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

obsługa okleiniawki
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Trzcianka (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Polany (małopolskie)

MONTER BRAM - do 1 950 PLN

Składanie, montaż i serwis bram garażowych oraz elementów stolarki pcv i aluminiowej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Piekary Śląskie (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA-MECHANIK - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów samochodowych oraz ich naprawa
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ruda-Bugaj (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Dolistowo Nowe (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

przegląd i naprawa samochodówpraca w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kłobuck (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa i spawanie pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO ( NIEMCY , HOLANDIA, BELGIA ) - od 2 300 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego ( Niemcy , Holandia, Belgia )
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wałcz (zachodniopomorskie)

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Milicz (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

zbrojenie elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

elektryk
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjęcie towaru, obsługa programu magazynowego PC - MARKET, sprzedaż pieczywa,
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Piekary Śląskie (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obsługa kelnerska
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA D/S HANDLU - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, współpraca z obecnymu klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST FP - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biur.,- sporządzanie projektów pism,- kserowanie dokumentów,- archiwizacja dokumentów,- wprowadzanie danych do komp.,- uzupełnianie baz danych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Łódź (łódzkie)

PROJEKTANT WIZUALNY - od 9 000 PLN

Pomoc w projektowaniu i produkcji reklam online i e-mail w formacie HTML, materiałów do druku, takich jak broszury, ulotki i innych, a zgodnych z wytycznymi dotyczących marki i projektowania, wsparcie działu marketingowego- projekt i produkcja
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

EKSPEDIENTKA# - od 1 750 PLN

Sprzedaż wyrobów cukierniczych, obsługa klientów. Miejsce pracy: Łódź, ul. Zielona 2 lub ul. Legionów 12. Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz księżeczka sanepidu. Zgłoszenia najpierw telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Łódź (łódzkie)

TRAKTORZYSTA - do 1 850 PLN

kierowanie pojazdem, prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Chorzów (śląskie)

REFERENT (S) - 997,4 PLN

Obsługa programów Word, Excel, UONET Optivum, Matury Optivum, prowadzenie kancelarii szkolnej, prowadzenie ksiegi absolwentów, pomoc w prowadzeniu kartotek zarobkowych administracji i obsługi nauczycieli, obsługa centralki telefonicznej oraz innych urządzeń biurowych, wydawanie zaświadczeń, pomoc w archiwum szkolnym, organizacji matur, przy rekrutacji oraz inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

Wykonywanie linii energetycznych napowietrznych i kablowych. Budowa stacji słupowych i wnętrzowych. Wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Łódź (łódzkie)