Praca STARSZY PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: STARSZY PROGRAMISTA

Wynagrodzenie: 9 000 - 20 000 PLN

Zakres obowiązków: programowanie aplikacji i systemow informatycznych,tworzenie systemow komputerowych, analiza wymagań systemowych

Data publikacji: 2016-01-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
programowanie aplikacji i systemow informatycznych,tworzenie systemow komputerowych, analiza wymagań systemowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 9 000 - 20 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: STARSZY PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 31.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość technologii webowych i jezyków programowania,znajomość baz danych, umiejętność tworzenia dokumentacji,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.01.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI OBIEKTÓW - 997,4 PLN

WYKONYWANIE PRAC PORZĄDKOWYCH, UŻYWANIE ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM OTRZYMYWANYCH ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I SPRZĘTU, WYKONYWANIE INNYCH PRAC, W ZAKRESIE ZAJMOWANEGO STANOWISKA, ZLECONYCH PRZEZ OPIEKUNA
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - INTERWENCYJNE - od 1 850 PLN

krzesanie drzew, usuwanie i sprzatanie gałęzi
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Skierniewice (łódzkie)

POMOCNIK DEKARZA - 997,4 PLN

prace związane z kryciem dachów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Góra (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

oferta stażu: obsługa urządzen biurowych, organizowanie posiedzeń
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Piła (wielkopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim , dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, układanie dokumentów ksiegowych, praca w programach SAGE FORTE KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE oraz AUTOSTACJA, bieżące prace zlecone.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Somonino (pomorskie)

MŁODSZA OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

- opieka nad dziećmi- prowadzenie zajęć sprawnościowych- prowadzenie zajęć na tle zabawowym- przygotowywanie planu zajęć- organizacja kinderbali- czytanie książek wychowankom- pomoc w zachowaniu czystości dzieci, miejsc zabawy i nauki- prowadzenie teatrzyku - nauka wierszy i śpiewu - zabawy w plenerze - organizacja zajęć plastycznych oraz integracyjnych- prowadzenie zajęć o tematyce przyrodniczej
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Stężyca (pomorskie)

FRYZJER-STYLISTA - od 2 000 PLN

zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, manicure,pedicure,henna,usuwanie owłosienia,makijaż
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Włoszakowice (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, tworzenie harmonogramów, zamawianie materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kserowanie dokumentów, przygotowanie dokumentów do archiwizacji, przekazywanie dokuentów do archiwum z komórek administracyjnych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kraków (małopolskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - do 9 664 PLN

Zadania zawodowe: - programowanie w wybranym języku programowania; - opracowywanie zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania; - przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji. Dodatkowe zadania zawodowe: - podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wrocław (dolnośląskie)

FRYZJER/KA - od 2 000 PLN

stylizacja włosów,układanie,obcinanie,farbowanie,zabiegi poprawiające kondycję włosa. Wymagane roczne doświadczenie.Możliwość pracy na cały oraz na pół etatu.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wolsztyn (wielkopolskie)

MAGAZYNIER/KIEROWCA - od 2 700 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, pakowanie towaru wg specyfikacji, dowóz towaru do klienta w obrębie miasta. Równoważny system czasu pracy 7-17.
PHU MONA Hurtownia Papierosów - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR CNC - 15 - 25 PLN

Obsługa maszyn: centrum obróbcze pionowe, centrum obróbcze poziome, wycinarka laserowa, ploter frezujący, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 900 PLN

sprzedawca w stacji paliw, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

STAŻ POW. 30
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

Udzielanie informacji i wyjaśnień klientom i kontrahentom ZGDO; pomoc w sporządzaniu sprawozdań, tworzenie niezbędnych zestawień; opracowywanie projektów pism wychodzących; pomoc w opracowywaniu uchwał i zarządzeń ZGDO; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych, funduszy zewnętrznych; prowadzenie ewidencji i rejestrów ZGDO; sporządzanie dokumentów finansowych; numerowanie, dekretowanie dokumentów finansowo-księgowych, księgowanie operacji finansowych, weryfikacja wpływających deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi; prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencjo; czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń Przewodniczącego Zarządu ZGDO-pracodawcy, Kierownika Biura bezpośredniego przełożonego, nie wchodzących w zakres czynności w ramach posiadanych umiejętności i kompetencji, jeżeli wymaga tego interes urzędu.
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Chojna (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa i konserwacja części i układów machanicznych w pojazdach samochodowych, naprawa układu jezdnego samochodów osobowych i dostawczych, poprzez naprawę obejmującą m. in. montaż i demontaż kól, zmianę i/lub naprawę ogumienia, wyważanie kół, ustawianie geometrii układu jezdnego.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 960 PLN

obsługa komputera , zapisy na kurs, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

MENEDŻER JAKOŚCI - do 8 000 PLN

Wykształcenie: wyższe; doświadczenie w branży automotive; znajomość języka koreańskiego na poziomie native speaker, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; zarządzanie jakością, zarządzanie zespołem specjalistów, nadzorowanie analiz jakościowych, zarządzanie dokumentacją, nadzór i rozwój systemu jakości; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - od 2 300 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie zleceń, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, pozyskiwanie klientów. godziny pracy 8-16 lub 10-18.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

prace związane z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Lachmirowice (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Zgodnie z progarmem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Udział w rozliczaniu kierowców. Udział w rozliczaniu sklepów. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji do biura rachunkowego.
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER) Wykształcenie min. średnie (ekonomia, rachunkowść, finanse); doś. min. 6 m-cy; umiejętność pracy w zespole; Zakres obowiązków: wprowadzanie danych, księgowanie dokumentów źródłowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gliwice (śląskie)

BRYGADZISTA - od 3 200 PLN

nadzór nad pracami
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Skoki (wielkopolskie)

PRACOWNIK DS. ZARZĄDZANIA DOKUMENTÓW - 997,4 PLN

Zarządzanie obiegiem dokumentów, prowadzenie ich ewidencji w systemie informatycznym, prowadzenie korespondencji, obsługi klienta w zakresie powierzonym. Wymagania: wykształcenie min. średnie, dokładność, komunikatywność, dyskrecja, dobra organizacja pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Wejherowo (pomorskie)