Praca GLAZURNIK Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przygotowanie podłoża, samodzielne układanie płytek na posadzce i ścianach

Data publikacji: 2016-05-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie podłoża, samodzielne układanie płytek na posadzce i ścianach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Data zakończenia pracy: 01.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność samodzielnego układania płytek

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - od 2 300 PLN

Wykonywanie prac montażowych, ślusarskich i spawalniczych. Interpretacja i czytanie specyfikacji techniczno-wykonawczych, w tym w jednym z języków: angielski lub rosyjski. Umiejętność posługiwania się podstawowym i specjalistycznym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, mikrometr, tabele pomiarowe) oraz wzorcowasnie.
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Jawor (dolnośląskie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programeme stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Sławęcin (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Nowa Wieś (podlaskie)

HH/ SPRZEDAWCA (STAŻ RPO) E1/1 - 997,4 PLN

Zgodny z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Wałbrzych (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 3 200 PLN

układnie kostki brukowej, doświadczenie przy układaniu kostki brukowejoferta kierowana dla osób powyżej 50 roku zycia, o ustalonym II profilu pomocy, zarejestrowanym na dzień 16.03.20171 zmiana: 7-15wynagrodzenie: 3200 zł brutto
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Huta (wielkopolskie)

SELEKCJONER-POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt futerkowych w ilości 11 100 szt.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Dębowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

ADMINISTRACJA
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Skierniewice (łódzkie)

GONIEC - od 1 850 PLN

DORĘCZANIE KORESPONDENCJI URZĘDWEJ. WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

(IŁŻA) ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Iłża (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,- bezpośrednia obsługa klienta,- udzielanie informacji konsumenckiej,- zapoznanie z asortymentem karty menu,- przygotowywanie potraw, napoi, kawy i herbaty,- serwowanie potraw.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Rąbień (łódzkie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

utrzymywanie w stałej sprawności instalacji, sprzętu i urządzeń eksploatacyjnych; wykonywanie czynności remontowo - konserwacyjnych oraz naprawczych instalacji, sprzętu i urządzeń będących na wyposażeniu; wykonywanie prac pomocniczych; zapewnienie stałego wykonywania usług kserograficznych pod potrzeby pracodawcy;
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK HIGIENY KOMUNALNEJ - od 2 000 PLN

Pielęgnacja terenów zielonych, rabat, przycinanie żywopłotów, odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Biała (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych,- obsługa klienta detalicznego i hurtowego,- wypisywanie faktur,- przyjmowanie i wykładanie towaru,- utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zgierz (łódzkie)

MONTER OPAKOWAŃ DREWNIANYCH- GIEŁDA PRACY W DNIU 09.02.2017 R. PUP SŁUPSK, UL. LESZCZYŃSKIEGO 8 POK. 30, GODZ. 10.00 - od 2 000 PLN

montaż palet, skrzynio- palet, opakowań drewnianych; wysokość wynagrodzenia podstawa + premia; godziny pracy: 7.00- 15.00, 15.00- 23.00; pracodawca zachęca osoby niepełnosprawne do aplikowania na ww. stanowisko
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie biura, fakturowanie, obsługa klientów allegro i sklepu internetowego telefoniczna i e-mailowa
TPLAST KAROL TOMALCZYK - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Łowicz (łódzkie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - 997,4 PLN

zamiatanie, odkurzanie, mycie i polerowanie podłów, dostarczanie eczników, mydła itp.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY GRUPY SERWISOWEJ - do 2 200 PLN

prace fizyczne, segregacja odpadów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Chorzów (śląskie)

POWER KSIĘGOWY - 997,4 PLN

staz dla osób do 30 r.ż. naliczanie zaliczek dla mieszkańców, obsługa programu WELES, obsługa korespondencji przychodzacej i wychodzacej, opisywanie FV, kontrola nad kosztami nieruchomości, zapoznanie sie z programem do ksiegowania, księgowanie FV
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA (SKLEP ODZIEŻOWY) - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, przyjęcie reklamacji i zwrotów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Chrzanów (małopolskie)

REFERENT-STAŻYSTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Białystok (podlaskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KOPARKI
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOCNIK KONSERWATORA - 997,4 PLN

pomoc przy pracach konserwacyjnych, drobne naprawy i remonty
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Góra (dolnośląskie)

ASYSTENT SERWISANTA DPP ALG - od 1 850 PLN

pomoc przy montażu sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wągrowiec (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR-LOGISTYK - od 1 850 PLN

- planowanie i organizowanie przewozów, pozyskiwanie kontrahentów na usługi transportowe, przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentami związanymi z transportem
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe, malowanie, drobne remonty, koszenie trawy inne prace zlecone prze wójta Gminy
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Huszlew (mazowieckie)