Praca PRAKTYKANT W REFERACIE DS. OBWE W SP RP PRZY BNZ I OM W WIEDNIU Warszawa MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH

AL. SZUCHA 23, 00-580 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
1) Zapoznanie się z zakresem merytorycznym zaangażowania Placówki w prace na forum wiedeńskiego ośrodka OBWE.2) Udział w wybranych spotkaniach organizacji systemu OBWE.3) Udział w spotkaniach koordynacyjnych UE.4) Sporządzanie notatek i zapisów roboczych z wybranych spotkań.5) Przygotowywanie opracowań merytorycznych na tematy wskazane przez opiekuna praktyki oraz zgodnie z poleceniami kierownika placówki.6) Przygotowanie projektów korespondencji oficjalnej.

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska:
PRAKTYKANT W REFERACIE DS. OBWE W SP RP PRZY BNZ I OM W WIEDNIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Wykształcenie wyższe z zakresu prawa międzynarodowego, stosunków międzynarodowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Umiejętność skutecznej komunikacji w języku polskim i angielskim (pisemna, ustna)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Samodzielność i inicjatywa

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Podejmowanie decyzji i odpowiedzialność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Dyspozycyjność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1) Należy bezpośrednio skontaktować się z placówką:Stałe Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Polskiej przy Biurze Narodów Zjednoczonych i organizacjach międzynarodowych w WiedniuHietzinger Hauptstrasse 42 B, 1130 Wien Tel.: +43 1 870 15 816/804 Faks: +43 1 870 15 331 wieden.onz.obwe.sekretariat (at) msz.gov.pl 2) Praktyka dotyczy studentów co najmniej III roku studiów.3) Dokumenty dostępne na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/praca_i_kariera/praktyki/formularze_dokumenty/

Nazwa pracodawcy: MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
• inny: UCZELNIA POWINNA SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z WYBRANĄ PLACÓWKĄ ZAGRANICZNĄ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: AL. SZUCHA

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
1) Zdobycie praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania organizacji międzynarodowych, procesu podejmowania decyzji, konsultacji wielostronnych i negocjacji. 2) Zdobycie/pogłębienie wiedzy na tematy będące w kompetencjach organizacji międzynarodowych mających swoją siedzibę w Wiedniu (energia atomowa, pomoc rozwojowa, międzynarodowe prawo handlowe, nierozprzestrzenianie broni jądrowej, konflikt na Ukrainie, wszechstronny koncept bezpieczeństwa, tzw. „zamrożone” konflikty, prawa człowieka etc.).

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka