Praca MAGAZYNIER Legionowo BUDO-SYSTEM Sp. z o.o.

Szarych Szeregów 7, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Rozładunek i załadunek samochodów, rozliczanie magazynu, wykonywanie inwentaryzacji miesięcznych i rocznych, wprowadzanie danych do programu magazynowego, czuwanie nad prawidłowością wystawianych dokumentów WZ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 17,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +dodatki

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legionowo

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 17,5 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wózki widłowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: gospodarka magazynowa

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa suwnic

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: BUDO-SYSTEM Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015