Praca Siewierz - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Siewierz, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 264 ofert pracy Siewierz.

następna strona
PIEKARZ PIECOWY - do 3 300 PLN

produkcja i wypiek pieczywa
Piekarnictwo Wolscy Beata Wolska - 2017-11-06 - Siewierz (śląskie)

PIEKARZ CIASTOWY - do 3 000 PLN

RECEPCJONISTA - do 2 000 PLN

bieżąca obsługa gości, zameldowanie/wymeldowanie gości, pobieranie opłat,wystawianie faktur
HOTEL NATURA RESIDENCE - 2017-10-26 - Siewierz (śląskie)

PRACOWNIK PIZZERII - 2 000 - 2 500 PLN

Zgodny z zajomowanym stanowiskiem
SIERA SPORT SIERKA ROBERT - 2017-10-24 - Siewierz (śląskie)

RZEŹNIK-MASARZ - od 2 000 PLN

praca przy produkcji wędlin
Przetwórstwo Mięsne Bogdan Szopa - 2017-10-16 - Siewierz (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 2 000 PLN

ochrona obiektu zamkniętego- firma produkcyjna, praca na portierni calodobowo)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INTERGOS" Sp. z o.o. - 2017-10-11 - Siewierz (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzątanie piekarni, krojenie i układanie pieczywa
Manufaktura - Pieczywa Agnieszka Gawrońska - 2017-10-04 - Siewierz (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem,
Manufaktura - Pieczywa Agnieszka Gawrońska - 2017-10-02 - Siewierz (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZGRZEWAJĄCYCH - do 2 080 PLN

obsługa automatów zgrzewających
kontakt przez PUP - 2017-09-28 - Siewierz (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 000 - 3 000 PLN

prace budowlanemiejsce wykonywania pracy teren Załębia
MAKS Adam Szymiec - 2017-09-22 - Siewierz (śląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
Oberża ZŁOTA GĘŚ Kubik Bożena - 2017-09-21 - Siewierz (śląskie)

POKOJOWA - od 2 500 PLN

KUCHARZ - od 3 000 PLN

kuchnia polska

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

PRACOWNIK PIZZERII - do 2 000 PLN

SIERA SPORT SIERKA ROBERT - 2017-09-18 - Siewierz (śląskie)

PALACZ KOTŁÓW CO WĘGLOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa urządzeń w kotłwni, prace konserwacyjno-gospodarcze, utrzymanie terenów zielonych - praca na stałe w ramach umowy zlecenie, miejsce pracy Siewierz
MENADŻER mgr inż. Zdzisław Sadowski - 2017-09-01 - Siewierz (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU / MONTER SPRZĘTU AGD - do 2 200 PLN

Praca przy linii produkcyjnej, montaż elementów pralki
MW PROJECTS Sp. z o. o. - 2017-08-28 - Siewierz (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU/ OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO - do 2 300 PLN

rozwożenie komponentów na linie produkcyjne

PRACOWNIK MAGAZYNU/OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO - od 13 PLN

Rozwożenie komponentów na linie produkcyjne
kontakt przez OHP - 2017-08-28 - Siewierz (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/MONTER SPRZĘTU AGD - od 13 PLN

Praca przy linii produkcyjnej przy użyciu narzędzi ręcznych. Montaż elementów pralki.

SPRZEDAWCA - POMOC KUCHENNA - 2 000 - 2 500 PLN

zgodny ze stanowiskiem (miejsce wykonywania pracy Łysa Góra gmina Siewierz)
Bar Catrin - 2017-08-24 - Siewierz (śląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ślusarskich
kontakt przez PUP - 2017-08-16 - Siewierz (śląskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 300 PLN

obsługa wózka widłowego( wysoki skład), prace magazynowe, doraźnie dźwiganie
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Siewierz (śląskie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 3 300 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kierowanie pracami w zakresie dotyczącym produkcji mieszanek mineralno- asfaltowych, wykorzystywanych przy układaniu nawierzchni bitumicznych; WYMAGANIA: wykształcenie wyższe- budownictwo drogowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia do kierowania robotami drogowymi bez ograniczeń; KONTAKT: 34 353 92 82 w.24 lub domax.kadry (at) wp.pl
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Siewierz (śląskie)

OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO - 2 300 - 2 550 PLN

dostarczanie komponentów na linie montażową, prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2017-08-09 - Siewierz (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 2 300 - 2 750 PLN

obsługa wózka widłowego, prace magazynowe

Oberża ZŁOTA GĘŚ Kubik Bożena - 2017-08-07 - Siewierz (śląskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO - od 2 250 PLN

rozwożenie komponentów na linię montażową, prace magazynowe, doraźnie dźwiganie
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Siewierz (śląskie)

MONTER SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO - 2 200 - 2 340 PLN

montaż suszarek do ubrań zgodnie z instrukcją obsługi, doraźnie dźwiganie