KUCHARZ Nowy Dwór Mazowiecki oferta pracy Top Invest Sp. z o.o. Sp. komandytowa / Best Western Airport Modlin

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: KUCHARZ

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z standardami hotelu. Dbałość o czystość i estetykę w miejscu pracy. Wysokość wynagrodzenia do negocjacji.

Data publikacji: 2015-11-05

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Pracodawca: Top Invest Sp. z o.o. Sp. komandytowa / Best Western Airport Modlin

Ignacego Paderewskiego 1C, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z standardami hotelu. Dbałość o czystość i estetykę w miejscu pracy. Wysokość wynagrodzenia do negocjacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Godziny czasu pracy: 12.00-24.00; 5.00-12.00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy:
Top Invest Sp. z o.o. Sp. komandytowa / Best Western Airport Modlin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na adres mailowy: mpiotrowski (at) bwam.pl lub mmitek (at) bwam.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Ignacego Paderewskiego

Numer budynku pracodawcy: 1C

Profil działalności pracodawcy: hotele

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.11.2015

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Profesjonalne zarządzanie kuchnią
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Prudnik (opolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

sporządzanie potraw, obsługa sprzętu w kuchni
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Tczew (pomorskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI (O) - do 3 916 PLN

Kierownik produkcji
FHU "COM I BUD" DARIUSZ UTRATA - 2018-04-24 - Niedomice (małopolskie)

KUCHARZ, KASJER 40I - od 13 PLN

obsługa klientów, obsługa kuchni (smażenie, panierowanie)
"AMREST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-31 - Adamów-Parcel (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

Samodzielne przygotowywanie posiłków
Karczma "Cichy Kącik", Dariusz Mikulski - 2016-03-14 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KUCHARZ / PRACOWNIK OBSŁUGI GRILA - od 2 300 PLN

obsługa grila
POLSKIE TATRY - S.A. - 2018-04-27 - Zakopane (małopolskie)

KUCHARZ SPECJALNOŚĆ HOMAR, OŚMIORNICA - do 520 PLN

Przygotowywanie potraw cateringowych z ośmiornicy i homara. Praca n adwie zmiany, 1/4 etatu, umowa o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

Przygotowanie około 600 posiłków dziennie do cateringu, odpowiedzialnośćza estetykę, pakowanie posiłków, przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w gastronomii
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Grójec (mazowieckie)

P.P.H.U.''LECHMAR''L.LAGNER - 2017-12-04 - Szydłowiec (mazowieckie)

KUCHARZ- REFDO30 - UZUPEŁNIENIE (WIECHLICE) - od 2 000 PLN

Przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji oraz na życzenie gości, przygotowanie potraw pod imprezy okolicznościowe.
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Wiechlice (lubuskie)

Przygotowanie i wypiek pizzy.
PIZZERIA "SPERANZA" Zbigniew Strojny - 2017-06-08 - Grajewo (podlaskie)

KUCHARZ (ART. 150F) - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków /dietetycznych/ dieta na zamówienie.
kontakt przez PUP - 2017-11-17 - Lublin (lubelskie)

KucharzOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy.Rodzaj wyk. pracy: przygotowywanie posiłków.Miejsce wyk. pracy: ul. Mickiewicza 1, 36-100 Kolbuszowa.Praca w godz.: dwie zmiany: 12-20, 14-22.
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Kolbuszowa (podkarpackie)

Zgodny ze stanowiskiem.
Firma DRAGON Restauracja SUKIENNICE s.c. Lucyna Thuy Tran Dinh - 2016-07-20 - Chojnice (pomorskie)

OBOROWY - od 1 000 PLN

obsługa krów mlecznych i owiec, karmienie, pojenie, przygotowywanie do udoju, usuwanie obornika z obory, przepędzanie zwierząt na pastwiska
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Stefanowo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 3 000 PLN

Obsługa magazynu, układanie towaru, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ/50+/WYP. LUB DOP. ST PR UM NR 48/2016 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KUCHARZ - od 2 192 PLN

"DEO" DEONIZIAK SPÓŁKA JAWNA - 2017-12-08 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga klienta, kasy fiskalnej, sorzedaz produktow
kontakt przez PUP - 2018-04-10 - Świętochłowice (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ochotnica Górna (małopolskie)

MURARZ - 2 600 - 3 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe, min. 5 lat doświadczenia na stanowisku murarza, 1 zmiana, brak nałogów; miejsce pracy: Gliwice i okolice;
Piotr Gold - 2016-01-28 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 1 017,4 PLN

Staż organizowany przez GUP.Porządkowanie dokumentów do archiwizacji, przygotowanie spisów zdawczo-odbiorczych, rejestrowanie korespondecji.
kontakt przez PUP - 2018-06-11 - Gdańsk (pomorskie)

Gotowanie, pieczenie, czystość w miejscu pracy, rzetelność, sumienność.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ/KUCHARKA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie dań.
Pizzeria LAGUNA Konrad Okraska - 2017-05-04 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 100 PLN

przygotowanie posiłków
Towarzystwo Boskiego Zbawiciela - 2016-09-08 - Trzebinia (małopolskie)

TOKARZ - FREZER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zwoleń (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

Nadzór nad pracą w kuchni, dbanie o wybór składników najwyzszej jakości, właściwe przygotowywanie potraw, dbanie o konserwację wszelkich urządzeń gastronom. w kuchni, układanie menu, zarządzanie wydatkami na produkty spożywcze.
kontakt przez PUP - 2018-03-15 - Poddębice (łódzkie)

KUCHARZ - do 2 100 PLN

Przygotowanie posiłków zgodnie z jadłospisem, nadzór nad pracownikami kuchni.
KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SP. Z O.O. - 2018-06-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)