Praca KIEROWCA Garwolin kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Dowóz żywności do klientów

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Garwolin (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Garwolin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

DBANIE O PRZYLEGŁY TEREN PLACÓWKI, ZAMIATANIE, ODŚNIEŻANIE, PRACE OGRODOWE, PRACE DROBNE REMONTOWE, NAPRAWY DROBNE WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚCI ORGANIZACJI MIEJSCA PRACY, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Klukowa Huta (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie hali przemysłowej w Grębocinie, + teren zwenętrzny hali, pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd autobusem zakładowym
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

stolarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - 997,4 PLN

Serwis klienta indywidualnego. wykonywanie instalacji. Doradztwo techniczne. Przyjmowanie dyspozycji od dyspozytora.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Prudnik (opolskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - od 13 PLN

Doradztwo, obsługa klienta, dbałość o prawidłową ekspozycję asortymentu
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Sieradz (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI TAJSKIEJ - do 2 400 PLN

Gotowanie według zasad i receptur kuchni tajskiej. Przygotowywanie i zamawianie produktów, przygotowywanie i zamawianie przypraw, przygotowywanie napojów, układanie menu, wprowadzanie nowych potraw do jadłospisu.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - 2 000 - 2 600 PLN

Obsługa maszyn do obróbki prewna tj. pilarki tarczowe, grubościówki, szlifierki. Obsługa zautomatyzowanej stacji obsługido drewna.
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Jabłonka (małopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

praca kosmetyczki
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Ostrówek (mazowieckie)

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 1 850 PLN

Przyjmowanie oraz wydawanie towaru. Wynagrodzenie 1850 zł brutto + 400 zł (premia uznaniowa)
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ciechanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów, sprzedaż towarów, ofera stażu dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

TYNKARZ - od 950 PLN

Przygotowanie różnych podłoży pod wykonanie tynku, przygotowanie zapraw tynkarskich, maszyn i urządzeń, materiałów na placu budowy, narzucanie zapraw, zacieranie tynków
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Grójec (mazowieckie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami, nadzór nad realizacja zamówień towarowych, dbałość o estetykę przysządzanych posików
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Małe Pułkowo (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA- KASJER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Mława (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obieranie warzyw, krojenie suruwek, zmywanie naczyń, przygotowywanie potraw w I fazie.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Płock (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 100 PLN

POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, DOSTAWY TOWARU DO KLIENTÓW.
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Leszno (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Układanie towaru na półkach, sprawdzanie terminu ważności, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA-UMPI/17/0023/W19 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Janczewo (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

produkcja zup, sosów, surówek, deserów; produkcja dań mięsnych różnymi technikami; obsługa cateringów zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Karnity (warmińsko-mazurskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI W JĘZYKU RUBY ( RUBY DEVELOPER ) - do 9 289,59 PLN

Programowanie aplikacji webowych w języku Ruby, zapewnianie jakości kodu, wdrażanie i nauczanie nowo przyjętych pracowników
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami UPDoF i Kadr. Klasyfikacja dowodów księgowych. Księgowanie dokumentów. Sporządzanie list płac i rozliczanie ZUS. Rozliczanie roczne osób fizycznych. Bilans i rachunek wyników.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

sprzątanie warsztatu, pomoc mechanikowi, mycie samochodów ciężarowych i osobowych, malowania zlecone
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Rzeczyca (lubelskie)