Praca KIEROWCA C+E Koszyce Małe Stacja Paliw Szarkowicz Silo - Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: do 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Transport międzynarodowy

Data publikacji: 2015-11-23

Lokalizacja: Koszyce Małe (małopolskie)

Pracodawca: Stacja Paliw Szarkowicz Silo - Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Główna 46, 33-111 Koszyce Małe, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszyce Małe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy minimum 2 lata, prawo jazdy kat. C+E, badania lekarskie i psychologiczne, świadectwo kwalifikacji

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Stacja Paliw Szarkowicz Silo - Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: pawel.szarkowicz (at) xl.wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Poniedziałek - piątek, Godziny : 10:00-14:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszyce Małe

Ulica pracodawcy: Główna

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego