Praca KELNERKA Sanniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sanniki, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa konsumenta (przyjmowanie zamówień), dekoracja sali, strojenie stołów, układanie serwetek, sztućcy, obsługa urządzeń gastronomicznych (podgrzewaczy do wody, dań gorących)

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyniński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Płocka 66/68, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: gostyniński

Gmina pracodawcy: Gostynin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostynin

Ulica pracodawcy: Płocka

Numer budynku pracodawcy: 66/68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy