Praca HANDLOWIEC Aleksandrów Łódzki kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż i dostawa surowców oraz produktów pochodnych do sklepów, nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, pozyskiwanie klientów, promowanie produktów, obsługa programu komputerowego do fakturowania.

Data publikacji: 2016-03-18

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Aleksandrów Łódzki, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż i dostawa surowców oraz produktów pochodnych do sklepów, nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, pozyskiwanie klientów, promowanie produktów, obsługa programu komputerowego do fakturowania.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Aleksandrów Łódzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP w Zgierzu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy