Praca KELNERKA Maszewo Duże kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Maszewo Duże, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnejStaż w godz. 12-20

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Maszewo Duże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: handel art. spożywczo-przemysłowymi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy