Praca KELNER* Serock Hotel Narvil Sp. z o.o.

Stanowisko: KELNER*

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Dbałość o utrzymanie ładu i porządku na powierzonym stanowisku pracy. Przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w Hotelu. Prawidłowe wystawianie rachunków dla gości. Stałą troska o powierzone mienie hotelowe. Zgłaszanie przełożonym wszelkich uwag i sugestii gości. Dysponowanie informacjami na temat aktualnej oferty gastronomicznej, promocji gastronomicznych i innych.

Data publikacji: 2016-04-25

Lokalizacja: Serock (mazowieckie)

Pracodawca: Hotel Narvil Sp. z o.o.

Miłosza 14 A, 05-140 Serock, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Dbałość o utrzymanie ładu i porządku na powierzonym stanowisku pracy. Przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w Hotelu. Prawidłowe wystawianie rachunków dla gości. Stałą troska o powierzone mienie hotelowe. Zgłaszanie przełożonym wszelkich uwag i sugestii gości. Dysponowanie informacjami na temat aktualnej oferty gastronomicznej, promocji gastronomicznych i innych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER*

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Serock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Serock

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, prezencja.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Hotel Narvil Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: http://www.hotelnarvil.pl/

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marzena Kowalczyk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.04.2016