Praca KELNER Rogowo DOMY WCZASOWE WAM SP. Z O.O / WDW ROGOWO

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-05-10

Lokalizacja: Rogowo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: DOMY WCZASOWE WAM SP. Z O.O / WDW ROGOWO

Miejsce pracy:
72-330 Rogowo, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka zdrowia sanitarno- epidemiologiczna

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy: DOMY WCZASOWE WAM SP. Z O.O / WDW ROGOWO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Trzebiatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rogowo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*