Praca KELNER Legionowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Ruchome placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Sienno (mazowieckie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

instalacje hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Ranachów B (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY DO OBSŁUGI KLIENTA, TELEMARKETER - 997,4 PLN

Kontakt telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi klientami, tworzenie i wysyłanie ofert wgprzygotowanego wzorca, tworzenie baz danych w Excelu, bierzące sprawy biurowe i organizacyjne firmy, obsługa strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Mysłowice (śląskie)

FREZER, ŚLUSARZ, SZLIFIERZ - 997,4 PLN

Obsługa maszyn. Wykształcenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Racibórz (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DRUKARSKICH (UZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA ST. PRACY) - od 14,53 PLN

obsługa urządzeń drukarskich, montaż systemów reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lubin (dolnośląskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 2 500 PLN

Produkcja wędlin
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Płaczki (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

wykonywanie wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lipinki (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów w sklepie z artykułami używanymi
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łosice (mazowieckie)

OPERATOR APARATÓW MEDYCZNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i aparatów medycznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kartuzy (pomorskie)

MASAŻYSTA MASAŻ TAJSKI - od 3 000 PLN

PRZYGOTOWANIE STANOWISKA PRACY, WYKONYWANIE MASAŻU, POSPRZĄTANIE PO WYKONANYM MASAŻU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KURS MASAŻ TAJSKI, KLASYCZNY, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA W WYKONYWANIU MASAŻU, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ J.TAJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Rozmowy telefoniczne, maile i osobiste z klientami, umawianie spotkań, ofertowanie produktów firmy: wózki dziecięce, nosidełka, dostarczanie towaru do klienta wg. ustalonego zlecenia. Praca ma charakter częściowo typowo biurowy-stacjonarny, częściowo wymaga wyjazdów do klientów - dostarczanie towaru, wówczas może istnieć konieczność przebywania poza Cz-wą do 3 dni.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wrzosowa (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNY - do 1 850 PLN

Prace w magazynie i w produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Chorzów (śląskie)

KIEROWNIK DS. MARKETINGU - od 9 000 PLN

Rozwój i optymalizacja strategii nabycia, a tym samym przyczynianie się do wzrostu wydajności na platformach iOS i Android, a co się z tym wiąże przychodów. Dbałość o ciągłe ulepszanie relacji z kluczowymi partnerami takimi jak Facebook, Twitter czy Google.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

prace w gospodarstwie rolnym,prace polowe
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Mamlicz (kujawsko-pomorskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

serwis i naprawa telefonów komórkowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Malbork (pomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla seniorów, wypełnianie dokumentów administracyjnych, wprowadzanie nowych działań dla seniorów, organizowanie imprez kulturowych, sportowych, wycieczek, opieka nad seniorami w godzinach pracy centrum
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 100 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 870 PLN

wykształcenie zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, pakowanie, porcjowanie,sortowanie;
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Świeca (wielkopolskie)

OPERATOR PRASY - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaz towarów różnego rodzaju-branża budowlana
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piła (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 600 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

rejestracja wnioskow do świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego,prowadzenie rejestru decyzji,prowadzenie poczty,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Libiąż (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLENTA, SPRZEDAWANIE TOWARU, PRZYJMOWANIE TOWARU, WYDAWANIE TOWARU, UZUPEŁNIANIE SPRZEDAWNEGO TOWARU.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Opoczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży fast foodów
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Łącznik (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed